کوچک کردن سینه آقایان

جراحی کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه آقایان

کوچک کردن سینه آقایان یا ژنیکوماستی

مشکل بزرگی سینه (ژنیکوماستی) در آقایان مسئله ی نسبتا شایعی است که امکان دارد، در یک سینه یا هردو سینه این مشکل وجود داشته باشد. برخی اوقات استفاده از داروها موجب این حالت می شود اما بیشتر مواقع دلیلی موجه و شناخته شده ای ندارد وفقط یک اختلال است. درآقایانی که مشکل بزرگی سینه دارند، که این مشکل می تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد، می توان با انجام عمل لیزر لیپولیز توسط وسیله های طراحی شده مخصوصی این اشکال را در خود از بین ببرند و دارای سینه های کوچک و صاف شوند.
افرادی می توانند گزینه ی مناسبی برای انجام عمل ژنیکوماستی باشند که دارای سینه ی بزرگ و از نظرجسمی و روانی دارای سلامت کافی هستند می توانند این عمل را انجام دهند. همچنین در افرادی که پوست سفت و سالمی دارند نتیجه بهتری خواهد داشت، آقایانی که از داروهای بزرگ کننده سینه یا ترکیبات ماری جوانا و همین طور الکل و استروئید استفاده می کنند، امکان زیاد شدن این موضوع درآن ها زیاد است و در صورت عدم ترک این مواد گزینه نامناسبی برای انجام این عمل می باشند.
عمل ژنیکوماستی به این صورت است که، به وسیله ی بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی، در طی زمان حدودی ۱ الی ۱:۳۰ ساعت انجام می گیرد. و پس از آن نیازی نیست که در کلینیک بستری شوند.

جراحی کوچک کردن سینه
روش انجام عمل ژنیکوماستی

به دو روش این کار انجام می گیرد
۱٫بیمارانی که بافت سینه ی آن ها از نوع غددی باشد.
۲٫بیمارانی که بافت سینه ی آن ها از نوع چربی باشد.

در مدل ۱ ابتدا در ناحیه زیر بغل و یا دورهاله سینه برشی به اندازه ۱ سانتی متر داده می شود و پس از آن با استفاده از وسیله های خاصی، بافت های غددی از قسمت زیر پوست برداشته و ازهمان قسمتی که برش داده شده خارج می شوند. درمدل ۲ بیشتر لیپولیز – لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد که در ابتدا بافت های چربی که به صورت کامل نرم شده تخلیه می شوند و بعد از آن توسط وسیله های مخصوص که طراحی شده برای خارج کردن بافت های غددی باقی مانده استفاده می شود، زخم و اسکارهای این عمل پنهان است.

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم
با تشکر، مدیریت سایت کلینیک مروارید زیتون

اطلاعات نویسنده

morvarid

نظر(2)

 • Ali

  :)درود
  :|دوره نقاهتش طولانیه؟
  قیمتش تقریبا چقدر میشه؟
  مرسی

  • Morvarid

   برای قیمت بهتر است با کلینیک تماس بگیرید با تشکر

ارسال دیدگاه

شانزده − 13 =