سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

کاشت مژه

کاشت مژه

کاشت مژه

کاشت مژه یک جراحی بسیار حساس می باشد که توسط پزشکان متخصص و مجرب باید انجام گیرد. در این مقاله سعی بر آن شده که توضیحاتی در مورد نحوه ی کاشت مژه و افراد واجد شرایط آن گردآوری شود، شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ی انجام این عمل و مشاوره با کلینیک زیبایی مروارید تماس حاصل نمایید.
کاشت مژه

کاشت مژه در افرادی انجام می گیرد که دارای مژه هایی با حجم کم هستند و یا در افرادی که در اثر سانحه و یا سوختگی مژه های خود را از دست داده اند، که می توان این مناطق خالی در بین مژه ها را توسط روش پیوند مژه پر کرد. در پیوند مژه موها به صورت یکی یکی برداشته شده و با دقت تمام در پلک قرارداده می شوند، مقدار کافی مو برای پر نشان دادن مژه ها ۶ تار مو می باشد که ظاهری کاملا طبیعی به وجود می آورد. به جهت آسیب نرسیدن به چشم در طی این عمل زیبایی پزشک متخصص و متبحر باید با دقت فوق العاده بالا و با تنظیم فاصله بین مژه ها و جهت خواب مناسب آن ها، با استفاده از سوزن جراحی مخصوص کاشت مژه قسمت هایی بر روی حاشیه پلک ها ایجاد کرده تا فولیکول های پیوندی را در آن ها جای گذاری کنند.
•  افرادی که به شکل مادرزادی دارای طاسی کامل هستند، چون موی اهدا کننده برای مورد استفاده قراردادن آن به عنوان گرافت پیوندی را ندارند نمی توانند کاشت مژه را انجام دهند.
•  پس از انجام جراحی و کاشت مژه محل جراحی دچار خارش شده که یکی از موارد مشکل ساز پس از عمل است. اگر بیمار تحمل نکند و محل جراحی را بخاراند ممکن است موهای پیوند شده کنده شوند و منجر به ایجاد عفونت شود. می توان برای رفع این مشکل ازعینک های تک چشمی استفاده کرد تا نشود محل جراحی را خاراند و یا پزشک با تجویز دارو خارش را بهبود بخشد.
•  اگر در مراکز غیر حرفه ای کاشت مژه انجام گیرد امکان عفونت پلک و چشم وجود دارد و همینطور کبودی و متورم شدن محل جراحی
•  در مراکز غیر حرفه ای ممکن است با  درست قرار ندادن تار موها باعث فرو رفتن مژه ها به داخل چشم شوند که مسئله بسیار مهمی است اما اگر توسط پزشکان متخصص و ماهر صورت گیرد امکان همچین اتفاقی خیلی کم می باشد.

شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس فراوان مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

1 × 5 =