سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

یکی از بهترین جنبه های کاشت ابرو این است که روش انجام این کار نسبتا ساده است. با توجه به میزان آنچه که می خواهید انجام دهید.

کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو

اولین قدم طراحی ابرو است که با بازخورد شما انجام می شود، با پزشک ما می توانید مطمئن شوید که  طراحی زیبایی شناسی و طبیعی ظاهر می شود.
موهای اهدا کننده معمولا از پشت سر استفاده می شود، با استفاده از تکنیک نوار  FUG یا تکنیک FUE تصمیم گیری در مورد تکنیک توسط شما و دکتر تعیین می شود، که این تصمیم گیری بسته به نحوه مو، قومیت و اهداف و نگرانی های شما.صورت می گیرد ، گاهی اوقات موها از پایین به پایین پشت سر گرفته میشوند، زیرا برای به دست آوردن موهای صاف بهتر است  در حالیکه پیوندها توسط تیم تخصصی ما (که به طور متوسط ​​بیش از ۵۰۰ روش پیوند ابرو را پشتیبانی می کنند) تحت میکروسکوپ ها قرار می گیرند، پزشک تمام سایت های دریافت کننده را می گیرد که سپس جهت و زاویه رشد را تعیین می کند.

پس از آن، گرافت ها در هر یک از سایت های دریافت کننده قرار می گیرند، در واقع فرایندی است که توسط جراح مورد نظارت شما قرار می گیرد، چند ساعت بعد، با اکثر موها پیوند داده می شود سپس ابرو ها بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که هر دو بیمار و پزشک با شکل و تراکم شاد هستند. این روش تا زمانی که بهترین ابروهای ممکن ایجاد نشود کامل نشده است. بسته به تعداد موی هایی که پیوند دارند، معمولا ۴ ساعت طول می کشد.

در بعضی مواقع امکان دارد بعد از کاشت ابرو دچار کبودی و تورم در اطراف چشم مبتلا شود که بسیار خفیف می باشد و بسیار سریع بهبود می یابد و لی خط زخم امکان دارد کمی بیشتر طول بکشد تا بهبود یابد.
موهای پیوند شده در حدود دو تا سه هفته ریزش خواهند کرد و سپس این موها باید در چهار ماه شروع به رشد کنند. در طول هفته دوم و سوم، ابرو واقعا به نظر می رسد بسیار خوب، با توجه به اینکه موها هنوز از بین رفته اند. در طول شش ماه آینده، ابرو به طور معمول بیشتر و بیشتر متراکم می شود. از آنجایی که موی های اهدا کننده از پوست سر به طور معمول می آیند، معمولا هر ۱۰ تا ۱۴ روز نیاز به ترمیم دارند، و گاهی لازم است که کمی مراقب باشید.

عوارض کاشت ابرو

خطرات بسیار کمی وجود دارد، اما ممکن است شامل رشد ضعیف موهای پیوند شده و گسترش دامنه اهدا کننده نوار باشد. بیمار گاه به گاه برای رسیدن به تراکم بیشتر، سالی یکبار یا بیشتر مراجعه می کند.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

ده + 12 =