سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

پیوند مو

پیوند مو

پیوند مو

پیوند مو

پیوند مو چیست؟

چه افرادی پیوند مو انجام می دهند؟

روش های پیوند مو چیست؟

افراد زیادی به طور روزانه از متخصصان کلینیک مروارید در این خصوص سوال پرسیده و خواهان پیوند مو هستند.

روش های پیوند مو چیست؟ تفاوت های بسیاری دارند، برای انجام هر یک باید شرایط خاصی داشت تا بتوان انجام داد. برای انجام هر یک از این موارد نیاز است تا با متخصصان کلینیک زیبایی مروارید مشورت نموده و راهنمایی بخواهید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.

پیوند مو از جمله مهترین اقداماتی است که امروزه انجام می شود و باعث ایجاد تغییرات زیادی در زندگی افراد می شود.

زیرا با پیوند مو می توان علاوه بر تغییر در ظاهر فرد، اعتماد به نفس را در فرد افزایش داد و اعتماد اجتماعی فرد را نیز بهبود بخشید.

طی آمار آقایون به دلیل داشتن هورمون های مخصوص بیشتر به ریزش مو دچار می شوند. ولی در بین خانم ها هم ریزش مو وجود دارد.

به همین دلیل است که پیوند مو در آقایون بیشتر از خانم ها می باشد.

پیوند مو

دلایل ریزش مو

دلایل متعددی برای زیرش مو وجود دارد که برخی از دلایل را در ادامه ذکر خواهیم کرد.

دلایل ریزش مو عبارتند از :

  • افزایش سن
  • ژنتیک
  • بروز بیماری
  • استفاده از برخی از داروها (دارو های شیمی درمانی)

در ادامه به سوالت برخی از افرادی که به کلینیک مروارید برای پیوند مو مراجعه کرده اند مشاهده نمایید.

 

چه افرادی کاندید پیوند مو هستند؟

پیوند مو با توجه به رنگ مو متفاوت است. در افرادی که دارای رنگ پوست و موی نزدیک به هم هستند می توان به راحتی پیوند مو را انجام داد. همچنین این افراد باید دارای بانک موی خوبی باشند.

زیرا شکل و ضخامت مو ها در این میان برای پیوند مو بسیار مهم است. زیرا مو های دارای رنگ روشن نسبت به موهای تیره میزان کمتری از خالی بودن سر را نشان می دهد.

در افرادی که دارای موهای نرم و انعطاف پذیری هستند، نیز پوست منعطف تری دارند و به راحتی می توان فولیکول های مو را جا به جا کرد و نتیجه کاشت مو بهتر است. یک نوع عمل جراحی نیمه تهاجمی است که در این جراحی، مو را با برش های ریز برداشته و به قسمت های دیگر سر، که نیاز به کاشت مو است، انتقال می دهند. برای انجام پیوند مو روش ها و تکنیک های متعددی وجود دارد . که این تکنیک ها با توجه به میزان بانک موی فرد متفاوت است.

 

مراحل پیوند مو

برای انجام کااشت مو باید سر خود را قبل از معاینه توسط متخصص به طور کامل شستشو دهید تا بتوان به راحتی تشخیص داد. همچنین برای تزریق داروهای بی حسی به راحتی می تواند بعد از این شستشو، اقدامات را انجام داد.

بعد از تزریق دارو و بی حسی کامل در پوست سر، به میزان مورد نیاز فولیکول از بهترین قسمت و بانک موی سر برداشته می شود. بیشتر از پست سر بانک مو ها برداشته می شود.

پیوند مو به روش FIT

در روش پیوند مو و یا همان کاشت مو به روش FIT، متخصص کاشت موی کلینیک مروارید، به طور اصولی از پشت سر بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر برش زده و بانک موی مورد نیاز خود را برداشت می کند. بعد از برداشتن این میزان فولیکول، پوست برش زده بخیه زده می شود. میزان برش به میزانی است که توسط مابقی موهای اطراف پوشیده می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای انجام پیوند مو چقدر است؟

مدت زمان کاشت مو به طور متوسط بین ۴ تا ۸ ساعت زمان احتیاج دارد. این مدت زمان با توجه به تعداد فولیکول های مو و میزان پیوند مو بستگی دارد. در این میان با توجه به این که تعدادی از این گرافت های پیوندی ممکن است ریزش پیدا کند، این امر طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

میزان سطح انتظار از پیوند مو به چه میزان است؟

بعد از پیوند مو، به دلیل آن که سر مورد تهاجم قرار گرفته است و برش خورده به مدت ۷ الی ۱۰ روز دارای تورم و قرمزی در کف سر می باشد. ممکن است متخصصان مرکز کلینیک مروارید، یک الی دو روز پانسمان را از روی سر خود بردارید.

به همین دلیل ممکن است متخصص از شما بخواهد تا دارو های آنتی بیوتیک مصرف کرده و یا از داروهای ضد التهاب تجویز نماید.

مقالات مرتبط

کاشت مو

کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش fut

تراکم کاشت مو

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

 

راه های ارتباطی

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

هفده − شانزده =