سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

هیدرودرم ابریژن

هیدرودرم ابریژن

جوانسازی پوست با هیدرودرم ابریژن

با استفاده از روش هیدرودرم ابریژن می توان لایه اول پوست به نام استراتوم کورنیوم که بیرونی ترین لایه پوست می باشد و این لایه غالبا از سلول های مرده ی پوست متشکل شده است را جداسازی کرد. هنگامی که این لایه جدا می شود بدن شروع به ساختن سلول های جدید می کند و پوست جدید و سالم جایگزین می شود و نتایج این تکنیک باعث از بین رفتن عیب های صورت مانند چین و چروک می شود ولایه ی رویی پوست نرم و لطیف خواهد شد و در کنار این روش استفاده از روش های دیگر تاثیر بیشتری خواهد داشت.

شیوه ی عملکرد هیدرودرم ابریژن

در تکنیک هیدرودرم ابریژن از اکسیژن با فشار بالا و دارای سرعتی مافوق صوت که آب استریل را به لایه های پوستی وارد می کند استفاده می شود. با برخورد قطره های آب به سطح پوست، سلول های مرده از روی پوست کنده شده و جریان خون در آن لحظه بهتر می شود و میزان رطوبت رسیده به عمق پوست بهتر انجام می گیرد و موجب ترمیم سلول های پوست و تحریک کلاژن سازی می شود. در طول انجام این روش، آب رسانی به پوست انجام می گیرد به گونه ای که اکسیژن به سطح پوست منتقل می شود و پوست را زنده می کند که سبب جوان شدن پوست و شادابی و کلاژن سازی می شود. اکسیژن باکتری های غیر هوازی را از بین می برد و میزان جریان خون را در پوست زیاد کرده و پوستی سالم به وجود می آورد.
نتایج این روش به سرعت قابل مشاهده خواهد بود و پوست شاداب و لطیف برای بیمار به وجود خواهد آورد.

هیدرودرم ابریژن
کاربرد های هیدرودرم ابریژن

•  بهبود عیب های پوست
•  بهبود چین چروک
•  خطوط زیر چشم
•  جای اسکار
•  رفع جوش های زی پوستی
•  لک های به وجود آمده بر اثر بالا رفتن سن
•  بهبود پف زیر چشم
•  بر آمدگی های به رنگ سفید روی پوست (میلیا)
شیوه کار:
ابتدا پوست شستشو داده می شود. در حین انجام این کار کشش در پوست و چکیده شدن قطرات آب بر روی پوست را، بیمار احساس خواهد کرد. بیمار به هیچ عنوان دردی را متوجه نخواهد شد. و این عملیات ۱۵ دقیقه به طول می انجامد و بعد از آن یک ماسک سفید رنگ بر روی پوست قرار می گیرد.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.
با سپاس فراوان از شما مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

3 × 5 =