سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

هیدرودرمی

هیدرودرمی

هیدرودرمی

پوست سالم و زیبا نقش پررنگی بر زیبایی فرد دارد به گونه ای که وجود اختلالات پوستی و آسیب های سطحی آن ، خلل مهمی بر امر زیبایی شناسانه چهره افراد وارد می کند گاه فردی در ناحیه صورت خود از ترکیب اجزای زیبایی برخوردار است و با کمی دقت می توان فهمید که جز به جز بخش های صورت وی استثنایی هستند ولی اگر پوست مشکلی داشته باشد، زیبایی تمام بخش ها مخفی شده و فرد جذابیت خود را از دست می دهد . یکی از روش های افزایش جذابیت پوست و چهره ، هیدرودرمی است . این روش به منظور آبرسانی به پوست انجام می شود و می توان آن را برای باقی اندام های بدن نیز به کار برد ولی در حال حاضر روش هیدرودرمی برای پوست صورت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله روش های پرطرفدار زیبایی در بین خانم ها است.

هیدرودرمی

هیدرودرمی چیست؟

با پیشرفت علم پزشکی و بالا رفتن دانسته های پزشکان زیبایی راهکار هیدرودرمی کشف یا اختراع شد ، به این ترتیب که در این روش طی رطوبت دهی به لایه شاخی در قسمت های مختلف سطح پوست، این لایه ها با کمک سلول های خود از خارج ملکول های آبی را دریافت نموده و پس از دریافت رطوبت حجیم می شوند . وجود مولکول های آب در سطح پوست ، علاوه بر درخشان نمودن چهره جوانی و زیبایی به خصوصی به فرد می بخشند. که پررنگ ترین تاثیر روش هیدرودرمی یا آبرسانی به پوست، بالا رفتن سطح طراوت و شادابی آن است. در پی این روش فرد ضمن کسب زیبایی و جوانی وافر، به اعتماد به نفس زیادی نیز دست پیدا می کند.

کاربرد هیدرودرمی :

هیدرودرمی بیشتر برای پوست های خشک کارآیی داشته ولی کسانی که پوست چربی دارند و طرفدار این روش می باشند هم می توانند از مزایای مفید هیدرودرمی بهره مند گردند. لازم به ذکر است که پوست های از جنس خشک بیش از سایر پوست ها احتمال بروز چین و چروک را دارند که راهکار هیدرودرمی کمک بزرگی در راستای کاهش خشکی پوست می کند اما باید این مطلب را نیز در نظر گرفت که اثرات هیدرودرمی موقتی بوده و تا به حال پیش نیامده که طراوت پوست پس از هیدرودرمی به صورت دائم ، باقی بماند. پس پیشنهاد می شود که این روش ایده آل را تنها پیش از مراجعه به مهمانی ها و مراسم خاص استفاده نمایید تا زیبایی شما زبان زد شود .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون مجهزترین کلینیک زیبایی در اهواز.

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

8 − 2 =