سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی

یکی از روش هایی که برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های صورت انجام می  گیرد هایفوتراپی است این روش باعث می شود که چین و چروک های سطحی صورت از بین برود .هایفو تراپی باید زیر نظر متخصصین کلینیک زیبایی مروارید در اهواز انجام بگیرد زیرا این افراد از  نحوه کار استفاده این دستگاه آگاهی لازم را دارند.

نحوه انجام هایفو تراپی چگونه است ؟

در این روش نیازی به آماده سازی خاصی برای بیمار نیست تنها پوست صورت باید از هر گونه آلوذگی پیش از هایفوتراپی تمیز شود.سپس ژل های مخصوص بر روی پوست تمیز مالیده می شود این ژل ها مخصوص دستگاه های امواج مافوق صوت می باشد.سپس از دسته مخصوص این دستگاه برای تاباندن اشعه به زیر پوست استفاده می شود.در حین  تابیدن امواج برخی از افراد شاید انرژی دستگاه را متوجه شوند اما دردی در این روش وجود ندارد و این افراد در آرامش کافی جوانسازی پوست خود را انجام می دهند.

مدت زمان انجام هایفوتراپی در هر جلسه بین یک سی دقیقه تا نود دقیقه زمان بر خواهد بود بعد از انجام هایفوتراپی ممکن است افراد مقداری احساس سوزش و یا خارش داشته باشند اما با این حال نیازی به گذاشتن کمپرس سرد در این قسمت ها نمی باشد.

هایفوتراپی

مزایای هایفوتراپی

کم شدن ترک های پوستی

از بین رفتن چین و چروک های پوستی به مقداری کمی باعث لیفت صورت می شود

در قسمت های صورت و گردن باعث سفت شدن پوست شده و ساختار پوست تجدید خواهد شد.

نتیجه هایفوتراپی

برای اینکه بتوانید نتیجه هایفوتراپی را مشاهده کنید بهتر است با  پزشک خود درباره تعداد جلسات هایفوتراپی و فاصله زمانی بین جلسات مشورت کنید تا هایفوتراپی نتیجه مطلوبی را برای شما ایجاد کند .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید در اهواز

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نوزده + یک =