سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی:

فن آوری نوین هایفوتراپی روشی است غیر جراحی  که باعث جوانسازی پوست ، از بین رفتن شلی و افتادگی آن و رفع خطوط خنده ، پیشانی و . . می شود. یکی از مهم ترین عوامل زیبایی پوست ، صاف و عاری بودن آن از چروک است زیبایی و قوام پوست وابسته به ساختار لایه های زیری آن می باشد لایه های کلاژن و الاستین در این امر حرف اول را می زنند. این لایه ها ممکن است در پی آسیب های خارجی و محیطی تحت تاثیر قرار گرفته و بافت سالم خود را ازدست دهند. آسیب های خارجی شامل : نور آفتاب ، استرس ، آلودگی هوا ، تغذیه نامناسب ، حرارت بیش از حد و . . . می باشند که در نتیجه شاهد افتادگی پوست ، چین و چروک ، پیری و شل شدگی آن خواهیم بود.

هایفوتراپی

کار با دستگاه هایفوتراپی:

چنانچه کاغذی در مقابل اشعه های خورشیدی قرار گیرد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ولی اگر ذره بینی بین کاغذ و نور خورشید قرار گرفت ، با ایجاد کانون نوری روی کاغذ و تمرکز امواج نور می توان کاغذ را آتش زد . فن آوری هایفوتراپی با کمک همین راهکار ، موج های کارآمد اولتراسوند را برای لایه های کلاژن و الاستین در نقاط مشخص جمع آوری کرده و کمترین آسیب را متوجه لایه های رویی پوست می کند بدون بروز هیچ عارضه یا پیدایش زخم و قرمزی. بدین ترتیب پس از بهره گیری از روش هایفوتراپی لایه خارجی پوست کاملا سالم و دست نخورده باقی می ماند.  در روش هایفوتراپی امواج اولتراسوند کمتر از یک دهم ثانیه نقاط مختلف لایه های زیرین پوست را مورد هدف قرار داده و آسیب های پوستی و پیری آن را درمان می نمایند.

با توجه به اندازه افتادگی پوست و شل شدگی آن و برخی فاکتورهای بیمار ازجمله : ژنتیک – سن ، رژیم غذایی و . . . ماندگاری هایفوتراپی مشخص می شود گاه لیفت به وجود آمده از هایفوتراپی دو سال باقی می ماند کسانی که خواستار نتایج طولانی تر هستند بهتر است هر دو سال یک بار برای ترمیم اثرات مثبت این درمان اقدام کنند.

نتایج هایفوتراپی:

پس از انجام یک جلسه هایفوتراپی می توان شاهد کشیدگی گونه ها، ابرو ها و خطوط فک باشیم طی این روش عمق خطوط خنده کمتر شده به نحوی که تغییر به وجود آمده چشمگیر خواهد بود خطوط عمودی دور چشم مسطح تر از پیش می شوند و نیز افتادگی پوست زیر چانه تا حدی برطرف خواهد شد.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون.

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

شانزده − 14 =