سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

مقایسه تزریق ژل و تزریق چربی

مقایسه تزریق ژل و تزریق چربی

تفاوت تزریق ژل و تزریق چربی

در این روش چربی از نواحی بدن و شکم گرفته می شود و به قسمت هایی از صورت، لب ها و باسن تزریق می شود. با این روش می توان فرو رفتگی هایی که روی صورت یا سایر بدن ایجاد شده  را پر کرد. در تزریق چربی،  از نواحی مانند شکم و پهلو، چربی گرفته می شود، شسته و تصفیه می شود و جهت افزایش حجم به نواحی درخواستی تزریق می شود.

  • تزریق ژل

در تزریق ژل با استفاده ار ژل ها بافت های روی پوست را پر می کنند، که این عمل باعث از بین رفتن چروک های روی پوست صورت و بدن می شود. ژل انواع مختلفی دارد که می توان آن را به سه دسته اصلی ژل های دیر جذب، قابل جذب و غیرقابل جذب تقسیم کرد. در تزریق ژل اگر در انتخاب پزشک دقت کافی نشود ممکن است بخاطر استفاده از ژل های نامرغوب و تقلبی شاهد نتیجه نامطلوب شد.

فواید تزریق ژل و تزریق چربی

در تزریق چربی نگرانی برای تقلبی یا اصل بورن آن نیست،ماندگاری آن بیشتر است و در همه قسمت های بدن می توان آن را تزریق کرد وبه علت طبیعی بودن آن می توان در تمام نواحی صورت و بدن استفاده کرد. چون این چربی از نواحی شکم و پهلوی خود فرد گرفته و تزریق می شود احتمال واکنش در آن بسیار کم است. همچنین امکان جا به جایی در تزریق چربی وجود ندارد.

در تزریق ژل بر خلاف تزریق چربی نیاز به مهارت زیادی نیست، و می توان سریع و در مدت کوتاهی به نتیجه رسید، تزریق ژل برای حجم دادن به لب و چانه و گونه مناسب است، و برای چروکهایی مانند خط اخم و خط خنده که با بوتاکس به راحتی رفع نمی شود، تزریق ژل مناسب است. ژل یک ماده خارجی بوده و به پوست قوام بیشتر می دهد.

عوارض تزریق ژل و تزریق چربی

  • عوارض تزریق چربی

تزریق چربی به این علت که یک روش جراحی است حتما  نیازمند به پزشکی متخصص با مهارت و تجربه کافی دارد. فرد هنگام تزریق و همینطور خارج کردن چربی ممکن است اندکی احساس سوزش داشته باشد.تورم و کبودی تا چند روز بعد، در ناحیه ای که از آنجا چربی خارج شده، و ناحیه ای که چربی به آن تزریق شده مشاهده می شود. عمل تزریق ژل توسط پزشک متخصص عملی بسیار ایمن است و عفونت و خطرهای جدی تر به ندرت در آن عمل دیده می شود.

حالت برگشت پذیری در تزریق ژل وجود دارد یعنی بعد از مدتی برای فرم دادن و ثابت نگهداشتن حالت در نواحی مانند لب ها دوباره باید تزریق ژل انجام شود، که نمی توان به این حالت از برگشت پذیری عارضه گفت، زیرا ژل های جذب شونده یکی از بهترین انواع ژل برای تزریق هستند. ژل هزینه بیشتری نسبت به تزریق چربی دارد، عفونت و تقلبی بودن آن در صورت انتخاب پزشک غیرمتخصص می تواند از عوارض دیگر تزریق ژل باشد.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

2 × یک =