سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

مزوتراپی چیست

مزوتراپی چیست

مزوتراپی چیست

مزوتراپی یک تکنیک است که از تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی استفاده می کند تا جوانه زدن و سفت کردن پوست و همچنین حذف چربی اضافی را به همراه داشته باشد.

مزوتراپی چیست

کاربرد مزوتراپی

 • سلولیت را کاهش می دهد
 • چروک ها و خطوط را محو می کند
 • جوانسازی پوست
 • روشن کردن پوست های قرمز
 • درمان آلوپسی، یک بیماری که باعث ریزش مو می شود

این روش با استفاده از سوزن های بسیار خوب برای ارائه یک سری تزریق به لایه میانی پوست است. ایده پشت مزوتراپی این است که مسائل اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب را که موجب آسیب پوست می شود را  تصحیح می کند.

فرمول استاندارد برای مواد تزریقی در مزوتراپی وجود ندارد. پزشکان از راه حل های مختلفی از جمله:

داروهای تجویزی مانند وازودیلاتورها و آنتی بیوتیک ها
هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
آنزیم هایی مانند کلاژناز و هیالورونیداز
عصاره های گیاهی
ویتامین ها و مواد معدنی

هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی بستگی به نوع درمان شما و تعداد جلسات که شما نیاز دارید. از آنجا که مزوتراپی جزء عملیات زیبایی محسوب می شود ، شرکت های بیمه معمولاً هزینه را پوشش نمی دهند. و شما می توانید با مراجعه به پزشک هزینه دقیق آن را جویا شوید .
اقدامات قبل از مزوتراپی

 • قبل از مراجعه به پزشک انتظارات خود را پیدا کنید تا با پزشک درمیان بگذارید.
 • یک هفته قبل از عمل از آسپیرین (بوفرین) و سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئید اجتناب کنید زیرا این داروها ممکن است خطر ابتلا به خونریزی و کبودی در طول مزوتراپی را افزایش دهند.

  روش انجام مزوتراپی

  در طول هر جلسه، شما ممکن است دارو خفیف برای پوست شما اعمال شود. یک سری تزریقات با استفاده از یک سوزن کوتاه مخصوص دریافت خواهید کرد. سوزن ممکن است به یک تفنگ مکانیکی متصل شود تا تزریقات زیادی را در یک سطر انجام دهد.

  تزریق ها می توانند در اعماق مختلف از ۱ تا ۴ میلی متر به پوست شما ، بسته به شرایطی که در معرض آن قرار داشته اید، داده شود. پزشک شما ممکن است سوزن را در یک زاويه قرار دهد و یا هنگام تزریق، دست خود را به سرعت بچرخاند. هر تزریق فقط می تواند یک قطره کوچک از محلول را به پوست شما منتقل کند.

  به احتمال زیاد به جلسات مزوتراپی نیاز دارید تا اثر مورد نظر را دریافت کنید. شما باید از ۳ تا ۱۵ بار به دکتر بازگردید. در ابتدا هر ۷ تا ۱۰ روز تزریق می کنید. اگر پوست شما شروع به بهبود می کند، درمان ها یک بار در هر دو هفته یا یک بار در ماه انجام می شود.

مزوتراپی و لیپوساکشن

 • لیپوساکشن به طور دائم چربی را از ناحیه هایی مثل معده، ران و پشت شما بیرون می آورد.
 • جلسه مزوتراپی تنها هزینه کمتر از لیپوساکشن است، اما ممکن است ۱۰ جلسه یا بیشتر برای به دست آوردن نتایجی که می خواهید، نیاز داشته باشید.
 • مزوتراپی جایگزین غیر جراحی لیپوساکشن برای از بین بردن چربی ناخواسته است.
 • لیپوساکشن به طور دائم چربی را از ناحیه هایی مثل معده، ران و پشت شما بیرون می آورد. جراحان زیبایی این روش را با قرار دادن یک لوله پلاستیکی نازک از طریق برش های کوچک در پوست خود انجام می دهند و سپس با استفاده از خلاء جراحی، چربی ها را ساکشن می کنند. لیپوساکشن انجام می شود در حالی که شما تحت بیهوشی هستید.
 • مزوتراپی به عنوان یک روش تهاجمی به عنوان لیپوساکشن نیست. هزینه بسیار پایین تر از لیپوساکشن است. با این وجود، ممکن است ۱۰ جلسه یا بیشتر برای دریافت نتایج مورد نیاز خود داشته باشید.

  بر خی از خدمات کلینیک مروارید
  لاغری با لیپوماتیک
  جوانسازی صورت
    کاشت مو
  لیزر موهای زائد

  راه های تماس با کلینیک
  ایران – اهواز
  منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
  ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

2 × 2 =