سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

مزوتراپی موی سر

مزوتراپی موی سر

مو یکی از مواردی است که در زیبایی فرد تأثیر بسزایی دارد. ریزش مو یک امر طبیعی بوده و در همه افراد در رده های سنی مختلف اتفاق می افتد. ممکن است در بعضی از افراد میزان ریزش مو کمی بیشتر از دیگران  است.

ریزش مو دلایل متفاوتی دارد که عبارتند از

  • کاهش گردش خون در پوست سر
  • نرسیدن مواد مغذی ضروری به ریشه مو
  • کمبود مواد مغذی ضروری در مو
  • عدم تعادل در هورمون های مو (تأثیر مستقیم بر روی فولیکول‌های مو )

برای درمان ریزش مو می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. از جمله این روش ها مزوتراپی مو می باشد. در این روش با گذراندن تنها چند جلسه به بهبود رویش مویتان کمک کنید.

همانطور که گفته شد عوامل و دلایل متعددی باعث ریزش مو در افراد می شود. از موارد مهمی که باید آن را جدی گرفت عدم تعادل هورمون‌ها که بر فولیکول‌های مو تأثیر مستقیم می‌گذارد و ممکن است باعث تولید بیش از اندازه آندروژن DHT و سبب ریزش مو در خانم و آقایان گردد.

روش مزوتراپی مو

می توان با کمک این روش به کاهش و جلوگیری از ریزش مو کمک کرد و همچنین باعث تحریک فولیکول‌های مو برای کمک به رشد موهای جدید شد. درمان ریزش مو با این روش، غیر تهاجمی بوده و در آن از سوزن های بسیار ریزی برای تزریق مواد به زیر لایه اپیدرم پوست استفاده می شود.

در این تزریق سوراخ های بسیار سطحی و ریز ایجاد می شود که قابل مشاهده نمی باشد.

در کلینیک مروارید بهترین خدمات در زمینه مزوتراپی مو به بیماران ارائه می شود. بیماران در این کلینیک در مرحله اول معاینه می شوند تا بتوان راه درمان قطعی برای ریزش مو را مشخص کرد. پس از بررسی و آزمایشات مربوطه بهترین درمان را ارائه می دهند.

انواع مزوتراپی مو

مزوتراپی فیزیکی

با یک سوزن سوراخی در زیر پوست به منظور تزریق مواد محرک جهت التیام ایجاد می شود. پوست برای واکنش به این آسیب کلاژن و الاستین تولید می کند. این واکنش نه تنها به پوست سر آسیب نمیزند بلکه باعث ایجاد کلاژن جدید در ساختمان پوست سر می شود.

مزوتراپی شیمیایی

تزریق این ماده برای کمک به اندام هایی که  نیاز به تحریک دارد انجام می شود. بطور مثال برای گشاد کردن عروق به منظور افزایش گردش خون در ساختمان پوست استفاده می شود. در صورت بروز التهاب بیش از حد انتظار بر روی پوست از داورهای ضد التهاب استفاده شود.

در کلینیک مروارید برای اینکه نتایج مطلوبی در مزوتراپی مو حاصل شود از بهترین ترکیب با کیفیت بالای مواد استفاده می شود.

مراقبت های بعد از مزوتراپی مو

به دلیل استفاده از این روش، نیازی به جراحی پیوند مو و دیگر روش های دارای ریسک زیاد و گران قیمت نیست. با رعایت موارد زیر میتوان بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن به دست آورد

  • رعایت رژیم غذایی سالم
  • عدم استفاده از تنقلات کم ازرش در رژیم غذایی
  • انجام ورزشهای آرام برای بهبود گردش خون

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

19 − سیزده =