لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک می تواند یکی از روش هایی سریع برای لاغری  باشد که می تواند چربی های مناطقی را که با رژیم های غذایی سخت و با ورزش از بین نرفته اند را برطرف کند .لیپوماتیک روشی نوین و بدون خطر بوده و در صورتی که در کلینیک زیبایی معتبر و توسط متخصص با تجربه انجام بگیرد هیچ گونه عوارضی را برای بیماران نخواهد داشت.یکی از مناطقی که خانم ها و آقایان برای لیپوماتیک به کلینیک زیبایی مروارید زیتون در اهواز مراجعه می کنند ران و باسن می باشد .بعد از انجام لیپوماتیک در این نواحی شما می توانید از داشتن اندازم زیبا و متناسب خود لذت ببرید .

نحوه انجام لیپوماتیک ران

برای اینکه پزشک بتواند لیپوماتیک را در این نواحی انجام دهد در ابتدا بیمار باید ایستاده قرار بگیرد تا پزشک بتواند نواحی چربی های انباشته شده را با ماژیک مشخص کند .در این صورت چربی ها به اندازه مناسب از بدن خارج می شوند به  صورتی که  پاها با اندام های دیگر تناسب لازم را داشته باشد .

لیپوماتیک ران

سپس بیمار بر روی تخت دراز خواهد کشید و با بی حسی ها موضعی و یا بیهوشی عمومی لیپوماتیک انجام خواهد شد .لوله کانولا به زیر پوست وارد می شود و با توجه به حرکات لرزشی چربی های ران پا را تکه تکه می کند . در نهایت با دستگاه مکش چربی ها خارج خواهند شد .

معمولا لیپوماتیک ران و باسن به طور همزمان انجام می شود البته در برخی از افرادی مقدار چربی در این نوحی بسیار زیاد است بهتر است لیپوماتیک در دو جلسه انجام بگیرد زیرا خروج زیاد چربی ها باعث می شود که بدن واکنش های غیر طبیعی را از خود نشان دهد .

ببعد از لیپوماتیک ران دقت داشت باشید که :

از گن های مخصوص پا استفاده کنید تا پوست بعد از لیپوماتیک به بافت عضله ایی شما پیوند بخورد و همچنین باعث روند سریع بهبودی خواهد شد.

استراحت کافی را بعد از لیپوماتیک داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از روش لاغری با لیپوماتیک بگیرید.

با تشکر مدیریت سایت مروارید زیتون کلینیک زیبایی در اهواز

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

پانزده + 4 =