لیپولیز چیست

لیپولیز چیست

لیپولیز چیست

روش لیپولیز، فرآیندی بی خطر و موثر در ذوب نمودن بافت های چربی دار زیر پوست است. عملکرد لیپولیز با روش لیپوساکشن بسیار متفاوت است. این فرآیند هیچ گونه عوارض جانبی، کبودی و زخم به همراه ندارد. از لیپولیز در رفع چربی های ران ها، شکم، غبغب، پهلوها و بازوها استفاده می شود.
از متداول ترین و سریع ترین روش ها به منظور کاهش چربی و سفت کردن پوست، روش لیپولیز است که تناسب اندام را برای فرد به همراه می آورد. یکی از تفاوت های اساسی روش لیپولیز با عمل لیپوساکشن در این است که بعد از انجام لیپولیز بدن شل و افتاده نمی شود، اما درعمل لیپوساکشن این عارضه به شدت قابل مشاهده است.

روش عمل لیپولیز

لیپولیز به دو روش مزوتراپی یا با استفاده از امواج صوتی، اولتراسونیک انجام می شود، که تشخیص هر کدام از این روش ها بر عهده متخصص کلینیک مروارید می باشد. در روش لیپولیز، ابتدا متخصص پوست برای تعیین قسمت مناسب، اقدام به نقطه گذاری کرده و سپس بی حسی موضعی را تزریق می کند. متخصص پوست دستگاه را با برشی کوچک وارد بافت کرده و اقدام به خرد کردن چربی و تبدیل آن به بافتی نرم می کند. مرحله آخر با یک مکش چربی یا لوله ای به نام کانولای با فشار از ناحیه مورد نظر چربی را خارج می نماید.

مزایای لاغری با روش لیپولیز

• رفع چربی های جزئی
• رفع افتادگی و شلی پوست صورت
• دوره نقاهت کمتر نسبت به عمل لیپوساکشن
• نتایج ایده آل
• تحریک سلول و تولید کلاژن در پوست، به علت استفاده از لیزر
• کبودی و زخم جزئی، بر عکس عمل لیپوساکشن
• روش سرپایی که در مدت زمان ۱ تا۳ ساعت، انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.
شایان ذکر است که افرادی که داوطلب انجام لیپولیز هستند، باید به یک متخصص پوست باتجربه و خبره مراجعه کنند، زیرا عدم تجربه کافی متخصص پوست، باعث سوختگی پوست، شل شدن و ابتلا به انواع عفونت ها را می شود.
منبع: http://www.ar.rowland98.com/krasota-i-zdorove/35660-lazernyy-lipoliz.html

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

15 − هفت =