لیپوساکشن صورت و گردن

لیپوساکشن صورت و گردن

لیپوساکشن صورت و گردن

لیپوساکشن صورت و گردن

امروزه دیگر همگان می دانند که عمل لیپوساکشن برای تخلیه و  رفع چربی های زائد بدن انجام می شود ؛ کسانی که خواستار لاغری کلی ، لاغری موضعی و جذابیت ظاهری هستند ، می توانند از روش لاغری لیپوساکشن استفاده کرده و به اندام دلخواه خود دست یابند. در این نوشتار سعی بر معرفی گونه ای دیگر از روش لیپوساکشن برای لاغری صورت و گردن خواهیم داشت. برخی از اشخاص با مشکل چاقی موضعی صورت و گردن یا غبغب مواجهند ، تجمیع بافت چربی در این نواحی به شکلی است که جذابیت و دلنشینی چهره را کاسته و زیبایی فرد را از او صلب می کند ؛ با انجام عمل لیپوساکشن صورت و گردن فرد این امکان را می یابد که زیبایی از دست رفته خود را دوباره به دست آورده و جذابیتی بیش از پیش داشته باشد.

طی عمل لیپوساکشن صورت و گردن ، چربی های اضافه مابین پوست و ماهیچه های صورت خارج می شوند تا دیگر فرم چهره چاق و غیرمعمول به نظر نرسد همچنین در این خصوص باید گفت بسیاری از بافت های چربی صورت با ورزش رفع نمی شوند یا حرکات ورزشی مربوط به این نواحی سخت و طاقت فرسا هستند.

لیپوساکشن صورت و گردن

دلایل بروز چاقی صورت :

چاقی صورت به شکل موضعی یا کلی دلایل متفاوتی دارد ، اصلی ترین این دلایل عبارتند از : مسائل ژنتیکی و ارثی ، عادات غذایی نامناسب ، مصرف بعضی داروها ،نداشتن برنامه ورزشی کارآمد و کم تحرکی .

عمل لیپوساکشن :

طی عمل لیپوساکشن صورت و گردن می توان بخش های مد نظر بیمار را تراشیده و مجدد شکل داد این عمل برای رفع غبغب ، بخش زیرین گونه ها ، چانه و گردن بسیار کاربردی و اثربخش است به طوری که با از بین رفتن غبغب ، زیبایی سایر بخش های صورت بیشتر شده و گردن فرد کشیده تر و لاغر تر به نظر می رسد که در نهایت جوان شدن ظاهری را شاهد خواهیم بود البته لازم به ذکر است که اشخاصی که پوستی سالم و انعطاف پذیر دارند ، گزینه های ایده آل تری برای انجام چنین جراحی لاغری می باشند.

مزایای روش لیپوساکشن صورت و گردن :

ظهور خط تفکیکی بین گردن و فک پایین

لاغری موثر گردن و غبغب

زیبا تر شدن زاویه بندی فک

برجسته تر به نظر رسیدن گونه ها.

ابعاد جراحی لیپوساکشن صورت و گردن :

این جراحی می تواند با کمک بی حسی موضعی نیز انجام گرفته و چنانچه لازم باشد ، پزشک متخصص امکان انجام اعمال زیبایی دیگر را نیز خواهد داشت عمل هایی چون لیفت گردن و لیفت پوست صورت از این دسته اند. همچنین برش های جراحی زیبایی لیپوساکشن به قدری کوچکند که در اکثر موارد نیازی به بستن برش ها با بخیه نیست.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید در اهواز.

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

2 × 2 =