لیپوساکشن ران

لیپوساکشن ران

لیپوساکشن ران 

یک بدن زیبا و متناسب باعث افزایش اعتماد به نفس در شخص می شود. در بدن برخی مناطق هستند که به دلیل عدم تناسب باعث ناراحتی و یا در برخی موارد شرمساری شخص شوند. ران ها یکی از این مناطق هستند ، که وجود چربی فراوان در این منطقه باعث می شود که لباس ها بسیار ظاهر نامناسبی داشته باشد و بیمار همواره احساس ناراحتی و نارضایتی داشته باشد. چربی های ران ممکن است پس از انجام فعالیت های ورزشی یا رژیم غذایی به همان حالت چاق مانده باشند و چربی  آن ها از بین نرود.

روش انجام لیپوساکشن ران

در وهله اول مناطق مورد نظر لیپوساکشن ، دقیقا مشخص می شود. سپس پزشک متخصص در کلینیک مروارید با وارد کردن یک لوله باریک در رگ از متعادل بودن سطح مایعات در بدن اطمینان حاصل می نماید. معمولا این جراحی با بی حسی موضعی انجام می شود اما در مواردی خاص از بیهوشی عمومی نیز استفاده می شود.

در لیپوساکشن مایع تاموسنت تزریق می شود که هدف از تزریق این مایع سفت تر کردن بافت ها و اجازه برداشتن چربی ها، احیاء مایع برای بیمار، کاهش خونریزی، کاهش درد پس از جراحی می باشد. ممکن است نیاز باشد به بیمار مسکن هایی جهت کاهش درد و آدرنالین جهت سهولت در خرد کردن چربی های ران و خارج کردن آن ها تزریق نمود.

جراحی لیپوساکشن ران حدود یک الی دو ساعت طول می کشد .

اقدامات قبل از جراحی لیپوساکشن

  • از مصرف قرص های رقیق کننده خون مثل آسپرین حداقل به مدت دو هفته قبل از جراحی خودداری نمایید.
  • از مصرف دخانیات حداقل یک هفته قبل از جراحی خودداری نمایید. مصرف دخانیات باعث می شود که دوران نقاهت جراحی طولانی تر شود.
  • بیمار باید دارای وزن ثابتی باشد و شاخص وزنی کمتر از ۴۰ داشته باشد (چاقی مفرط نداشته باشد).

اقدامات بعد از جراحی لیپوساکشن

  • دوران نقاهت جراحی معمولا یک هفته تا ده روز می باشد.
  • بیمار باید از لباس های ویژه جهت کاهش تورم و کبودی پس از جراحی استفاده نماید.
  • معمولا پس از سه هفته تمامی آثار کبودی ناشی از جراحی لیپوساکشن از بین می رود. اما بیمار می تواند پس از دو یا سه روز به فعالیت های روزمره طبیعی خود ادامه دهد.
  • لباس های ویژه را باید تا زمانی که پزشک پیشنهاد می کند بپوشد و از درآوردن آن قبل از موعد مقرر خودداری نماید.
  • نتیجه این جراحی فورا قابل ملاحظه می باشد اما نتیجه مطلوب تر پس از گذشت شش الی یک سال کاملا واضح است. دقت شود که هر قدر میزان چربی در ران ها بیشتر باشد دوران نقاهت و بهبودی افزایش می یابد.

منبع:

www.dailymedicalinfo.com

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه