سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

لیفت گردن

لیفت گردن

لیفت گردن

پوست ناحیه گردن به نسبت سایر اعضای بدن، نرم تر است و در بیشتر افراد  سریع تر خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و آثار پیری را نمایان می سازند. برای رفع این مشکل ، کلینیک زیبایی مروارید، عمل زیبایی  را پیشنهاد می دهد. طی این جراحی پوست ناحیه گردن کشیده و سفت شده در نتیجه به حالت ایده آل می رسد و تاثیری چشمگیر بر زیبایی فرد می گذارد به این معنی که با جوان شدن پوست گردن، سایر اجزای صورت زیباتر جلوه کرده و اثر گذاریشان در نگاه کلی بیشتر می شود. در این جراحی علاوه بر کار روی پوست، بافت اضافی چربی نیز برداشته شده و اقداماتی بر روی چربی های باقیمانده صورت می گیرد.

 

لیفت گردن

جراحی لیفت گردن:

بیمار در حین جراحی لیفت گردن می تواند تحت بی هوشی عمومی باشد و بسته به حجم عمل و وخامت پوست وی می توان از بی حسی موضعی همراه با داروی خواب آور نیز بهره گرفت.

در برخی موارد برای جوانسازی یا لیفت گردن جراحی سرویکوپلاستی یا پلاتیسما پلاستی انجام می شود؛ مدت زمان انجام این اعمال ، بین دو الی سه ساعت می باشد و اگر نیاز به ساکشن چربی و دستکاری این بافت باشد، زمان بیشتری برای جراحی لازم است. در کل نتایج مورد انتظار بیمار، شرایط او و روش اتخاذ شده درمانی از سوی پزشک بر زمان جراحی تاثیر مستقیم دارند.

برای شروع جراحی ، عموما پزشک برش کوچکی در بخش زیرین چانه ایجاد نموده و دو برش کوچک دیگر را در پشت گوش ها اعمال می کند بنا بر این پزشک می تواند به راحتی به عضلات گردن و چربی جمع شده در این بخش دسترسی یافته و بافت های اضافه را خارج و اصلاح نماید برای این کار پزشک جراح می تواند از لیپوساکشن هم استفاده کند. پس از خروج چربی و سفت شده گردن، نوبت کشیدن پوست و حالت دادن به آن است در این مرحله پوست اضافی نیز شناسایی و رفع می شود.

پس از عمل لیفت گردن:

در این عمل، با توجه به خواست بیمار از بخیه جذبی یا سایر بخیه ها بهره گرفته می شود.

گاه برای جلوگیری از تورم و تجمع مایعات زیر پوستی بعد از عمل لیفت گردن پزشک لوله باریکی را زیر پوست جایگذاری می کند که یک تا دو روز ، باقی مانده و سپس شخص پزشک جراح آن را خارج می نماید و قبل از آن اقدامات لازم برای نگهداری از آن لوله به بیمار آموزش داده خواهد شد.

بروز ورم و کبودی از روز اول تا چند روز پس از عمل، طبیعی است و به مرور زمان برطرف خواد شد.

در صورت مشاهده علایم تب، باید در اولین فرصت به پزشک خود اطلاع داده و توصیه های او را انجام دهید.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون در اهواز.

 

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

پنج × سه =