سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

لیفت لب

لیفت لب

لیفت لب :

اقدامات زیبایی مربوط به لیفت لب از نوع جراحی های سبک و سرپایی است و بهتر است این اقدامات تحت بی حسی موضعی انجام گیرند و پس از اعمال این امر ، فرد دیگر هیچگونه درد و آزاری از جراحی را حس نمی کند. به منظور بالا بردن لب در جراحی لیفت لب بالا ، یک بخش کوچک از پوست بخش پایینی بینی باز شده و ماهیچه های این بخش از بینی یا اجزای عصبی مورد حمایت کامل قرار می گیرند تا آسیبی را متحمل نشوند. چرا که اهمیت جراحی های زیبایی ، در حفظ عملکرد مناسب اعضا است نه فقط فرم و شکل.

لیفت لب

روش انجام لیفت لب :

در این راهکار زیبایی ، نوار بسیار باریکی از پوست زیر قاعده بینی برداشته شده و دو قسمت باقی مانده از محل نوار به هم متصل می گردند در نتیجه لب بالا کشیده می شود و می توان تا ۳ ملیمتر از دندان ها را به نمایش گذاشت . پس از اتمام این جراحی بافت لب بالا از بخش صورتی بیشتری برخوردار شده و حجیم تر به نظر می رسد.

به طور عادی مدت زمان انجام جراحی لیفت لب حدود ۶۰ الی ۸۰ دقیقه می باشد.

لیفت لب موجب زیبایی بیشتر لب و دهان ، افزایش دلنشینی لبخند و جذابیت کلی چهره می شود.

میزان حذف نوار پوستی:

حجم و وسعت باریکه پوست برداشتی ، کاملا وابسته به سن فرد ، جنسیت ، خواست وی ، و صلاح دید جراح دارد. اگر پزشک از مهارت و تجربه بالایی در این امر برخوردار باشد ، به دقت فواصل لب تا بینی را ارزیابی کرده و بهترین تصمیمات جراحی را اتخاذ می نماید.

لیفت طرفین لب ها :

این عمل نیز جزو دسته جراحی های سرپایی رده بندی می شود تکنیک لیفت طرفین لب به طرزی است که بخش های گوشه ای لب ها به سمت بالا کشیده می شوند البته چنین روشی با ملایمت کشش پوست همراه بوده و به هیچ وجه لیخند دائمی بر روی صورت به جای نمی گذارد . نخ های بخیه در این راهکار قابل جذب و استاندارد می باشند همچنین سیستم عصبی و ماهیچه ها سالم و دست نخورده باقی می مانند.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون کامل ترین کلینیک زیبایی در اهواز.

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نوزده − نه =