لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

ترد لیفت یا نخ لیفت درمانی است که به جوان سازی پوست صورت بدون نیاز به عمل جراحی کمک می کند. در روش نخ لیفت از نخهای مخصوصی استفاده میشود، این نخها با سوزن بسیار ظریفی وارد پوست میشوند تا بافتها و عضلات را بالا کشیده و فرم پوست را زیبا کنند.این نخ ها ( PDO ) سنتز الاستین و اسید هیالورونیک در پوست را تحریک میکنند که هر دوی این مواد برای پایداری شادابی و زیبایی پوست  بسیار حیاتی هستند.

در لیفت صورت از چه نوع نخی استفاده می شود؟

بافت کلی پوست صورت بعد از لیفت با نخ  ترمیم یافته و محکمتر و سفت تر میشود و تمام چین و چروک آن ناحیه از بین خواهد رفت. نخ ها با ضخامت های متفاوت وارد پوست می شوند. نخهای کوتاه بدون خار را میتوان برای درمان خط های ظریف صورت و همچنین سفت و جمع کردن پوست نواحی خط فک و گردن استفاده کرد. از نخهای خاردار (cogs) کلفت تر می شود برای ترمیم قابل توجه قسمت وسط و پایین صورت استفاده کرد. و ممکن است در صورت نیاز از ترکیب  هر دو نخ (خار دار و بدون خار) برای دریافت بهترین نتیجه، استفاده شود. نخها طی ۶ تا ۸ ماه به صورت طبیعی در بدن جذب میشوند اما تاثیر این درمان میتواند تا دو سال باقی بماند.

لیفت صورت با نخ

چه انتظاری از درمان نخ لیفت باید داشته باشم ؟

بعد از ۱۰ تا ۱۴ روز فرایند طبیعی سنتز پروتئین بدن آغاز شده و تا حدود ۱ الى ۲ سال ادامه خواهد داشت و این کار بافت پوست را سفت و صاف و یکدست نگه میدارد.

آیا لیفت صورت با نخ عوارض دارد؟

تورم و کبودی دراین نوع درمان وجود دارد، و در افراد مختلف شدت کمبودی ها متفاوت است. اما جای نگرانی نیست به مرور زمان و استراحت کافی همه این کبودی ها رفع خواهد شد.
با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو × 5 =