سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو:

جراحی لیفت ابرو از جمله جراحی های زیبایی برای برطرف نمودن آثار ناشی از پیری و افزایش سن است در این جراحی که با انواع روش های مربوطه صورت می گیرد می توانید شاهد بروز علایم جوانی صورت و رفع نشانه های آزاردهنده افزایش سن باشید زیبایی چهره پس از انجام این جراحی بیشتر خواهد شد و عوارض احتمالی آن به طرز زیادی محدود و کم می باشد.

دلایل انجام جراحی لیفت ابرو:

اگر کسی در اثر بروز تصادف یا مشکلات دیگری مثل سکته و سایر بیماری ها در ناحیه ابرو با بدفرمی مواجه شود و حالت عادی این عضلات را از دست دهد یا چنانچه افرادی با افزایش سن و تحلیل رفتن عضلات دچار ضعف و افتادگی و شل شدن بافت های ابرو و پیشانی شوند می توانند از مزایای این جراحی برای کسب نتایج ایده آل زیبایی بهره گرفته و حالت ابرو یا پیشانی خود را به فرم ایده آل باز گردانند.

عمل لیفت ابرو مناسب ترین روش برای داشتن صورتی زیبا و جوان خواهد بود که دوره بهبودی و نقاهت آن بسیار کمتر از سایر جراحی های زیبایی است.

لیفت ابرو

کارآیی این جراحی :

لیفت ابرو برای بالا کشیدن نواحی متفاوتی از ابرو می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حالت عادی نقطه شروع ابرو با نقطه پایان آن در یک خط افقی جای می گیرند و بخش های میانی آن بالاترند که در صورت بروز ناهمواری و بدفرمی در بخش های نامبرده عمل لیفت ابرو راهگشاست با کمک این عمل زیبایی می توان به غیر از بالا کشیدن ابرو و فرم دهی به آن حالتی مسطح و هموار به پیشانی هم بخشید .

علاوه بر این موارد کشش ابرو و پیشانی منجر به برطرف شدن و حذف چروک های آزاردهنده بخش هایی از صورت شده و نیمه بالایی صورت را تعادل می بخشد . باز نمودن چروک و خطوط ناخواسته بخش های اطراف پلک و خطوط میانی بینی از جمله مزایای عمل لیفت ابرو است چنانچه برای انجام این جراحی  از یک پزشک متخصص حرفه ای با مهارت کافی بهره بگیرید تمامی مزایای نامبرده را شاهد خواهید بود.

روش های جراحی لیفت ابرو:

روش های متفاوتی برای این عمل وجود دارد که با توجه به مشاورات و معاینات پزشکی بهترین راهکار برای رفع افتادگی ابرو اتخاذ می شود. روش های انجام لیفت ابرو به شرح زیر است :

جراحی سنتی یا جراحی باز : اگر علاوه بر رفع آویزان شدن ابرو ، کشش و لیفت پیشانی هم لازم بود از این روش استفاده می شود به این طریق که پس از اعمال بی حسی پوست سر در زیر خطوط رویش مو برش خورده و پس از اتمام عمل اسکار جراحی کاملا زیر موهای فرد مخفی شده و از دید سایرین پنهان می ماند.

لیفت ابرو با آندوسکوپ: این روش بسیار موثر برای بسیاری از بیماران کاربرد داشته و راهکار مناسبی برای پزشکان و جراحان زیبایی است در این روش برش کوچکی در حد چند میلیمتر در زیر موهای ابرو زده می شود تا آندوسکوپ بتواند به راحتی داخل بافت های ابرو رفته و پزشک دستکاری های لازم را انجام دهد پس از اتمام عمل ، برش کوچک با کمک بخیه بسته شده و به مرور زمان کاملا محو می شود چون محل ایجاد برش در زیر تارهای مویی است ، دیگران به سختی نشانه های جراحی را تشخیص خواهند داد.

و نیز سایر روش ها همچون تزریق ژل ، چربی و بوتاکس برای این عمل کمک کننده هستند.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون مجهزترین کلینیک زیبایی در اهواز.

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

16 + 4 =