لیزر فرکشنال

لیزر-فرکشنال

لیزر فرکشنال

لیزر فرکشنالCO2

کلینیک زیبایی مروارید زیتون دارای انواع خدمات در زمینه جوانسازی پوست می باشد.یکی از این روش ها لیزر فرکشنال بوده که می تواند بعد از گذشت چند جلسه نتایج فراوانی را در زیبایی پوست شما بگذارد.در مواردی که دیگر استفاده از روش هایی همچون پماد ها و یا محلول ها تاثیر گذار نمی باشد برای از بین بردن آسیبهای پوستی می توان از این روش استفاده کرد .لیزر فرکشنال باعث شادابی و براقی پوست خواهد شد به طوری که شما بعد از انجام این روش اعتماد به نفس بیشتری را نسبت به پوست خود خواهید داشت

تاثیر گذاری لیزر فرکشنال چگونه است ؟

نحوه عملکرد لیزر فرکشنال با لیزرهای قدیمی متفاوت است. در لیزرهای قدیمی نور لیزر در سطح بزرگی تابیده می شود و تمام قسمت های تحت درمان و بافت های اطراف آن را نیز درگیر می کند و بر روی آن ها اثر می گذارند اما در لیزر فرکشنال نور لیزر با سطح کمتری و به شکل کانال های باریک بر سطح پوست تابیده می شوند به همین دلیل به بافت های اطراف محل درمان برخورد نکرده و باعث می شود این مناطق سالم بمانند و این بافت های سالم به سرعت ترمیم بخش های لیزر شده کمک می کنند.
لیزر co2 فرکشنال با تابیدن به بخش میانی پوست که درم نام دارد و کلاژن ها در این بخش ها قرار دارند و باعث کلاژن سازی می شود و کلاژن های جدید ساخته می شوند و بدین ترتیب با انجام مرتب و درست جلسات درمانی، پس ازگذشت چند ماه به وضوح بر طرف شدن چروک ها و از بین رفتن حالت شلی پوست و لک های پوستی و جای جوش مشاهده می شود.

لیزر-فرکشنال

کاربردهای لیزر co2 فرکشنال

• بهبود اسکارو لک جوش
• رفع چین و چروک
• سفت کردن پوست صورت
• از بین بردن لک های عمیق پوستی
عوارض پس از انجام لیزر co2 فرکشنال بسیار کم می باشد، زخم های ایجاد شده سطحی هستند و پس از گذشت ۳ الی ۵ روز بهبود پیدا کرده و قرمزی ناحیه درمان شده نیز پس از ۲ الی ۴ هفته از بین می رود و بیمار می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد و با هیچ مشکلی مواجه نخواهد شد.
انجام لیزر به طور معمول ۳۰ دقیقه به طول می انجامد.

مزایای استفاده ازلیزر فرکشنال

این روش در مقایسه با روش های دیگر دارای کمترین عوارض  می باشد.

هزینه این روش مناسب است

بعد از انجام این روش پوست به شکلی واضح قوام پیدا می کند.

زمان بهبودی فرد سریع بوده و بعد از گذشت سه روز  التهاب پوست از بین می رود

نتیجه بعد از گذشت یک جلسه مشخص خواهد شد.

شادابی و طراوت پوست باز میگردد.

اقدامات بعد از لیزر فرکشنال

باید توجه داشت که پس از لیزر پوست دارای التهاب است و رنگ آن قرمز می شود که باید دراین مرحله از کمپرس یخ استفاده کرد که از میزان التهاب کاسته شود.
پس از گذشت ۱۲ الی ۲۴ ساعت محل تحت درمان به شکل آفتاب سوختگی در خواهد آمد که پس از ۳ الی ۶ روز با پوست اندازی که انجام می شود از بین خواهد رفت. هنگامی که پوست اندازی انجام می شود پوست شفاف که البته کمی دارای قرمزی می باشد نمایان خواهد شد این قرمزی بعد از ۱ الی ۲ هفته از بین خواهد رفت.
در زمانی که پوست به شکل آفتاب سوختگی می باشد باید از کرم های که دارای آنتی بیوتیک می باشد استفاده شود و در ۳ الی ۶ روز ابتدایی پس از درمان بیمار نباید در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار گیرد.
انجام این لیزر با درد بسیار کمی همراه است و پیش از انجام لیزر از کرم های بی حسی برای کاهش درد استفاده می شود.
بیمار می تواند پس از گذشت ۲ هفته از انجام لیزر نتایج آن را مشاهده کند که پوست شفاف و روشن خواهد شد.

سوالات متداوال درباره لیزر فرکشنال

آیا انجام لیزر درد دارد ؟

خیر این روش نسبت به دستگاه های قدیمی درد کمتری دارد همچنین پیش از انجام لیزر بر روی پوست بی حسی مالیده می شود .

آیا بعد از انجام لیزر می توان از پمادهای ضدچروک استفاده کرد ؟

بعد از گذشته یک هفته می توان از این نوع کرم ها استفاده کرد.

لیزر بر روی چین و چروک  پیشانی تاثیر گذار است ؟

چین و چروک های پیشانی  و همچنین خط اخم به دلیل عمق زیاد قابل درمان با لیزر فرکشنال نمی باشد .زیرا این چروک ها بر اثر انقباضات عضلانی به وجود آمده است و می توان از دیگر روش ها ماند تزریق بوتاکس برای از بین بردن آنها استفاده کرد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو × سه =