سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

لاغری سریع

لاغری سریع

لاغری سریع :

با پیشرفت تکنولوژی و آسان شدن برخی امور روزمره ، متاسفانه تحرک بسیاری از اشخاص کاهش یافته و در پی آن ، شاهد افزایش وزن و به هم خوردن تعادل طبیعی بدن هستیم . بالا رفتن حجم بافت های چربی در بدن بسیار مضر و آسیب رسان است ؛ در پی بالا رفتن آمار چاقی و اضافه وزن ، سکته های قلبی ، دیابت ، فشار خون ، مشکلات تنفسی ، بالا رفتن چربی خون و  . . . تلفات بسیار زیادی را منجر شده و اشخاص زیادی جان خود را از دست داده اند . به همین دلیل است که استقبال از روش های جراحی و علمی برای دستیابی به لاغری سریع طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است .

لاغری سریع

روش های متفاوت پزشکی :

برای لاغری سریع روش های متفاوتی اتخاذ می شود : لیپوماتیک ، ساکشن چربی ها که با لیپوماتیک متفاوت است ، لیزر لیپولیز ، راهکارهای گوناگون پیکرتراشی و . . . که به کمک آنها می توان لاغری موضعی را نیز ترتیب داده و بافت های چربی را حذف نمود تا فشار از جریان خون و قلب برداشته شود . این تکنیک ها علاوه بر اثرات درمانی و سامتی ، تاثیرات زیبایی نیز داشته و بر جذابیت ظاهری اشخاص به نحو موثری می افزاید .

نتیجه جراحی :

با کمک جراحی های مذکور می توان در کمترین زمان ممکن حتی در یک جلسه جراحی بدون هیچ عارضه ای ، تناسب اندام دلخواه را کسب نموده و پس از طی دوره نقاهت بعد از عمل ، نتایج ایده آل و مطلوب جراحی های لاغری آشکار می شود . روش هایی همچون حرکات ورزشی یا رژیم های غذایی به مدت زمان بیشتری نیاز دارند تا فرد را به نتیجه مورد نظر برسانند برای انجام ورزش و کاهش وزن صبر و حوصله فرد ضروری است تا به نتیجه مورد نظر برسد گاه این اعمال د ر نیمه راه رها شده و موجب دلسردی اشخاص می گردد و نیز رژیم های غذایی که لازمه آن تحمل زیاد ، صبر و حوصله و صرف وقت و زمان طولانی است . بنا براین اگر در پی روش های دستیابی به لاغری سریع هستید ، توصیه می شود از روش های نوین و کاملا بی خطر پزشکی بهره بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید ، مجهز ترین کلینیک زیبایی در اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

14 + چهار =