سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

لاغری زودهنگام

لاغری زودهنگام

لاغری زودهنگام :

یافتن راهی برای لاغری زودهنگام دغدغه اکثر مردان و زنان امروزی شده است . امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی ، عادات غذایی و راحت تر شدن کارهای روزمره به مدد پیشرفت تکنولوژی ، مردم جوامع پیشرفته با مشکل چاقی دست به گریبانند . چاقی و افزایش وزن علاوه بر از بین بردن جذابیت و زیبایی ظاهری ، بر سلامت فرد آسیب زده و عواقب جبران ناپذیری را به همراه می آورد . برخی از مخرب ترین آثار چاقی عبارتند از : افزایش فشار خون ، نارسایی قلبی ، دیابت ، کبد چرب ، آسیب به ستون فقرات ، حمله های آسمی و . . . که به این ترتیب اشخاص در پی یافتن روشی برای رسیدن به لاغری زودهنگام هستند .

لاغری زودهنگام

روش های لاغری سریع :

می توان به کسانی که در پی یافتن روشی ایده آل برای لاغری سریع هستند ، این نوید را داد که روش های متنوع و جدیدی برای این اقدام وجود دارد به واسطه پیشرفت علم و دانش پزشکی در این باره می توان در کلینیک زیبایی مروارید اهواز، طی یک الی دو جلسه درمانی به زیبایی اندام و لاغری مطلوب دست یافت . روش هایی که در کلینیک زیبایی مروارید اهواز مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از : ژنیکوماستی یا کوچک کردن سینه آقایان ، لیپوماتیک ران ، عمل لیپوساکشن و . . . که به کمک آنها می توان لاغری موضعی و کلی بدن را انجام داد .

ژنیکوماستی :

این جراحی برای رفع بزرگی سینه در آقایان کاربرد دارد و بسیاری از مردان که در سنین جوانی و نوجوانی از بزرگ بودن سینه هایشان گله مندند می توانند با جراحی ژنیکوماستی سایز سینه های خود را کم کرده و به تناسب اندامی دست یابند .

لاغری شکم :

افرادی که درگیر چاقی شکم هستند می توانند پس از لیپوساکشن برای رفع افتادگی پوست شکم خود از تکنیک ابدومینوپلاستی بهره بگیرند . این روش برای کسانی که ویژگی انعطاف پذیری پوست خود را از دست داده اند موثر و مفید است . بنا براین لاغری سریع با لیپوساکشن و زیبایی اندام با ابدومینوپلاستی اقدامات مناسبی برای کاهش سایز شکم می باشد .

لیپوساکشن و سایر اقدامات جراحی که فرد را در برای کاهش سریع وزن کمک می کنند روش های پرطرفداری هستند که در سال های اخیر با پیشرفت علم پزشکی بر ایمنی آنها افزوده شده است .

سایر خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

پنج − چهار =