سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

فرم دهی به لب

لب های زیبا و خوش فرم می تواند زیبایی صورت را دو چندان کند و دیگر اجزای صورت را نیز جوانتر و جذاب تر نشان دهد . در واقع برای اینکه بتوانید لب های زیبا داشته باشید می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید . رایج ترین روش هایی که این روز ها برای فرم دهی به لب توسط متخصصین پوست و زیبایی ارائه می شود تزریق ژل لب و تزریق چربی به لب می باشد البته روش های دائمی تری نیز وجود دارد که  انتخاب آنها به خود فرد بستگی دارد .

در کلینیک زیبایی مروارید در اهواز در روش تزریق ژل به لب از معتبرین برند ژل ها و یا پر کننده ها استفاده می شود  و همچنین در روش تزریق چربی ، چربی ها  با روش های نوین از بدن خود فرد گرفته می شود وبعد از تصفیه به لب ها وارد می شود .

فرم دهی به لب

معیار زیبایی لب ها

از آنجایی که در اولین برخورد با هر فردی لب ها یکی از اعضایی هستند که به چشم می خورند به همین دلیل باید به گونه ایی سایز آن افزایش پیدا کند و یا به گونه ای برجسته شود که تناسب با تمام اجزای صورت  رعایت شود. از نظر زیبایی لب های بالا باید باریک و تقزیبا نصف لب پایین باشد به همین دلیل شما باید در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را داشته باشید زیرا نحوه تزریق و حجم استفاده شده از پر کننده ها می تواند در نتیجه زیبایی لب ها تاثیر گذار باشد .

نکاتی در رابطه با تزریق پرکننده به لب

بعد از اینکه ژل ها به بافت زیر لب وارد شدند در صورتی که جذب شود  و تاثیر گذاری خود را از دست بدهد لب ها به فرم اولبه خود برمی گردند و هیچ دفورمیتی در لب ها به وجود نمی آید.

در صورتی که فرد بخواهد می تواند چین و چروک های به وجود آمده در اطراف لب ها به صورت همزمان با تزریق ژل لب از بین ببرد.

تزریق چربی به لب ها نیز از همان اهمیت تزریق ژل برخوردار است که البته جذب چربی به بدن در افراد مختلف متفاوت است.

به طور کل ماندگاری زیبایی لب ها بعد از تزریق از چند ماه تا چند سال فرق می کند و فرد می تواند این روش را تکرار کند.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید در اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

15 + یازده =