عمل لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن

عمل لاغری با لیپوساکشن

روشهای متعددی برای لاغری امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است . یکی از این روشها که برای لاغری موضعی انجام می شود و برای بر طرف کردن چربی های شکم و پهلو و ناحیه پایین کمرانجام می شود لیپوساکشن می باشد.

لیپوساکشن نوعی روش لاغری کم خطر است که برای از بین بردن و برطرف کردن چربی های اضافی اطراف شکم و پهلوها می باشد که تاثیر به سزایی در لاغر شدن و خوش اندام شدن فرد دارد.

لیپوساکشن در کنار لیرز لیپوساکشن نتایج خوب و چشمگیری را به همراه دارد.

در طی لیپوساکشن چربی از زیر پوست فرد با دستگاه خارج می شود و به بیرون پمپ می شود. به وسیله ای که به تخلیه می پردازد کانولا می گویند. کانولا میله ای کوچک است که حاوی سوراخهای فراون است و با برش های کوچکی که در حد چند میلیمتر ایجاد می کند سبب خروج چربی از زیر پوست می شود.

عمل لیپوساکشن

نحوه انجام لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن ممکن است همراه با لیزر یا سونوگرافی انجام شود که انجام آن طی چد ساعت صورت می گیرد. از مزایای این عمل این است که فرد نیازی به بستری در بیمارستان ندارد و رگها و اعصاب فرد دچار هیچ آسیبی نمی شوند.

برای انجام لیپوساکشن به افراد توصیه می شود که تا جایی که امکان دارد لاغر کنند و وزن خود را طی چند ماه ثابت نگه دارند.

لیپوساکشن را اکثر افراد می توانند انجام دهند ولی مناسب ترین افراد برای انجام آن افراد بین محدوده سنی ۲۰ تا ۴۰ سال می باشند. همچنین برای افرادی بهتر است که چاقی موضعی دارند و خیلی چاق نیستند.

در هر جلسه لیپوساکشن، معمولا یک ناحیه از بدن لیپوساکشن می شود وعلت آن این است که در هر جلسه بیشتر از ۵ لیتر چربی نمی توان تخلیه کرد و زمان انجام بسته به میزان چربی در فرد بین ۲ تا ۳ ساعت به طول می انجامد.

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه