سوالات لیزر موهای زائد

سوالات لیزر موهای زائد

سوالات لیزر موهای زائد

سوالات متداول لیزر موهای زائد

جهت از بین رفتن کامل موهای زائد باید چند جلسه لیزر انجام گیرد؟
تعداد جلسات معمول انجام لیزر موهای زائد ۳ الی ۶ جلسه می باشد فواصل بین این جلسات ۴ هفته الی ۶ هفته یک بار انجام خواهد شد. قابل ذکراست که پس از جلسه سوم فواصل بین جلسات بیش تر خواهد شد.
آیا لیزرموهای زائد همراه با درد است؟
اگر از دستگاهی استفاده می شود که هم زمان با زدن لیزر از سیستم خنک کننده استفاده می کند و آن منطقه را خنک کند میزان درد بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. از دستگاه هایی که دارای سیستم خنک کننده می باشند می توان به دستگاه الکساندرایت اشاره کرد اما در بیمارانی که نسبت به درد خیلی حساس هستند می توانند پیش از انجام لیزر موهای زائد از کرم های بی حس کننده استفاده کنند.

آیا لیزر موهای زائد باعث به وجود آمدن لک می شود؟

در صورتی که از دستگاه مناسب مانند الکساندرایت یا دایود استفاده شود و روش انجام لیزر به شکل صحیح باشد هیچ گونه لک و یا تیرگی به وجود نمی آورد.
در بیمارانی که موهای زائد آن ها به دلیل مشکلات هورمونی است لیزر می تواند موثر باشد؟
بله، همه ی افرادی که دارای موهای زائد هستند راه اصلی درمان این مشکلشان استفاده از دستگاه های لیزر الکساندرایت و یا دایود و یا هر دستگاهی که نتایج خوبی از آن گرفته اند می باشد.
آیا آقایان نیز می توانند از لیزرموهای زائد استفاده کنند؟
بله، نتایج و تاثیر خوبی در آقایان خواهد داشت.

سوالات لیزر موهای زائد
آیا انجام لیزرموهای زائد احتمال ابتلا به سرطان را در فرد بالا می برد؟

تابش لیزر در هر دستگاهی دارای بافت هدف می باشد که در دستگاه های لیزرموهای زائد بافت مورد نظر آن ها رنگدانه های مو می باشد    و اشعه لیزر حتی بر روی موهای سفید که رنگدانه ندارند هم تاثیری  نمی گذارد. بنابراین اشعه این لیزرها جذب بافت های دیگر نمی شوند و همین طور میزان قدرت نفوذ لیزرموی های زائد تا ۰٫۵ الی ۱ سانتی متر می باشد بنابراین به بافت هایی که عمیق هستند مانند تخمدان ها و غده های لنفاوی نمی رسند و جذب آن ها نمی شوند پس در این صورت لیزر موهای زائد هیچ گونه ارتباطی با ایجاد سرطان و نازایی در افراد ندارد.

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس فراوان مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

سه × پنج =