سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

سابسیژن چیست؟

سابسیژن چیست؟

سابسیژن چیست؟

سابسیژن درمانی موثر ، کارآمد  و ساده برای رفع اثرات جوش ها و  فرورفتگی های پوستی است . کلیه آثار زخم ، اسکار ، آکنه و بخیه اگر به شکل فرورفتگی بر روی پوست باقی مانده باشند ، با این درمان برطرف می شوند این روش درمانی ، عملکردی متفاوت و عمیق برای برطرف نمودن اسکارهای فرورفته است برای این کار ، بخش های همبند از بخش فیبروتیک آزاد شده و به این طریق فرورفتگی های جوش و زخم هموار می شود از این درمان برای جوانسازی پوست هم کمک گرفته شده و می توان چروک های خطی و عمقی را نیز درمان کرد. برای درمان اسکارهای فرورفته و محل جوش ها ، این روش دارای وسیله استانداردی است که حاوی سوزن های مخصوص سابسیژن موسوم به سوزن نوکور می باشد.

سابسیژن چیست؟

دلیل به جای ماندن اثرات جوش :

یکی از مهم ترین دلایل باقی ماندن آثار جوش برروی پوست ، چسبندگی زیر نقطه تشکیل این زائده هاست ؛ چسبندگی و فیبروزهای زیر پوستی ، پس از بهبودی جوش ها ، پوست را به داخل می کشد که د راثر این اتفاق ناهمواری های متعدد و چال خوردگی های سطحی و عمیق ، زیبایی چهره و سلامت ظاهری پوست را تحت تاثیر قرار می دهد. به منظور برطرف نمودن این آثار نامناسب ، سوزن های مخصوص سابسیژن به زیر پوست رفته و در بخش فیبروتیک ، برش های افقی ایجاد می کنند .

انجام سابسیژن :

در راهکارهای قدیمی تر ، پزشک زیبایی سوزن های خاصی همانند نیزه را به داخل پوست می فرستاد و آنها را پی در پی حرکت می داد که پس از برش دادن بخش های فیبروتیک به قصد جداسازی لایه های چسبنده از هم ، خونریزی و درد زیادی برای بیمار به وجود می آورد چرا که درمان اثرات جوش ملزم به پاره نمودن بافت های فیبروتیک است اما در روش قدیمی عارضه های ناشایست دیگری همچون ، لکه ، گوشت اضافه و کبودی شدید به وجود می آمد. ولی با گذشت زمان و پیشرفت های حاصله از پزشکی زیبایی ، راهکار نوینی برای درمان سابسیژن اختراع شد این اختراع تحول شگرفی در درمان اثرات فرورفتگی پوستی یا فیبروتیک بود که بیمار بدون کمترین احساس درد و آسیب ، می تواند کلینیک زیبایی را ترک کرده و خود به خانه بازگردد در روش سابسیژن جدید ، علاوه بر اسکار های فرورفته ، می توان خطوط اخم و خنده و چین و چروک های شدید را برطرف کند این درمان نوین باعث جوانسازی پوست و زیبایی بیشتر چهره می شود.

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نه − 2 =