درمان سیاهی دور چشم

درمان سیاهی دور چشم

درمان سیاهی دور چشم

درمان سیاهی دور چشم :

اشخاص بسیاری با مشکل تیرگی و سیاهی دور چشم درگیرند که چنین مسئله ای علاوه بر کاستن از زیبایی و اثرگذاری چشم ها موجب از دست رفتن زیبایی باقی بخش های صورت می شود. این مشکل با بالا رفتن سن بیشتر ظاهر می شود و در زنان بیش از مردان مشاهده شده است . سیاهی دور چشم در صورت به جای ماندن شادابی و جوانی چهره را مخدوش می کند که برای درمان آن می توان از انواع راهکارهای غیرتهاجمی و غیرجراحی بهره گرفت در این خصوص مشخص شدن علل بروز این عارضه کمک بسیار زیادی به پزشکان متخصص می کند تا بهترین راهکار را برای درمان سیاهی دور چشم پیشنهاد کنند. بروز این سیاهی ها علل متفاوتی دارد که گاه یک فرد ممکن است چند علت را با هم داشته باشد تا سیاهی دور چشمش تشدید شود. در ادامه سعی بر معرفی انواع روش های مفید برای درمان سیاهی دور چشم داریم .

 

درمان سیاهی دور چشم

درمان :

همان طور که گفته شد برای پیدایش سیاهی های دور چشم علل متنوعی وجود دارد به همبن ترتیب اولین قدم پزشکان متخصص پوست و مو و زیبایی ، یافتن علت این مشکل است . کارآمدترین درمان های این مشکلات عبارتند از : لیزر CO2 ، لیزر کیوسویچ ، لایه بردار شیمیایی و تزریق ژل .

لیزر CO2 : وسیله ای موثر برای درمان سیاهی دور چشم لیزر CO2 است این روش موجب جذب قدرت امواج لیزر در آب بخش های عمقی پوست دور چشم شده و در پی آن لایه های کلاژن فرم مناسبی را برقرار می نمایند. به اضافه بخش های سطح پوست بیمار لایه برداری شده و به دلیل انقباض کلاژن ها ، چروک های ریز از بین می روند در آخر ظاهر پوست دور چشم بسیار زیبا و متعادل می شود. از این متد می توان در رفع لکه های تیره و چین های سطحی نیز بهره گرفت.

لیزر کیوسوییچ : این نوع لیزر با متساعد کردن اشعه نوری بسیار قدرتمند رنگدانه های پوستی را تحت پوشش قرار می دهد که پس از آن نوری که جذب پوست شده از انرژی روشنایی به انرژی گرمایی تغییر حالت می دهد که درپی این امر اجزای حاوی پیگمانته مجزا و منفصل شده و گاه از بین می روند که بدین ترتیب روشن شدن پوست به وقوع می پیوندد.

لایه بردار شیمیایی : برای درمان سیاهی دور چشم می توان از مواد شیمیایی لایه بردار بهره گرفت این مواد به حالت ماسک به کار گرفته می شوند و می توانند علاوه بر لایه برداری سطحی ، لایه برداری نیمه عمقی را هم انجام دهند که تا حد زیادی در درمان سیاهی دور چشم موثر است .

تزریق ژل : از روش تزریق ژل می توان علاوه بر رفع تیرگی های دور چشم ، گودی و فرورفتگی آن را نیز درمان نمود مواد فیلر و پرکننده حاوی اسید هیالورونیک بوده که علاوه بر شادابی و روشن کردن پوست دور چشم موجب خلق ساختار مقاوم در برابر تغییرات رنگی می شود .

درمان سیاهی دور چشم در اهواز :

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

نظر(2)

 • توفیق

  سلام من سیاهی دور چشم دارن میشه روش درمان prpرو بهم توضیح بدید
  به ایمیلم بفرستید

  • Morvarid

   سلام
   شما می توانید در سایت PRP رو سرچ کنید در کاربرد آن را در تمامی مواردی که می توان استفاده کرد را مطالعه کنید با تشکر

ارسال دیدگاه

1 × 2 =