درمان ریزش مو با PRP

درمان ریزش مو با PRP

درمان ریزش مو با PRP

درمان ریزش مو با PRP

ریزش مو

با افزایش سن، تغییر کیفیت زندگی، وراثت و یا عدم رعایت موارد مهم در خصوص حفظ مو، فرد به ریزش مو دچار می شود. افراد زیادی که با ریزش مو مواجه هستند، همزمان به ریزش اعتماد به نفس دچار شده و می خواهند تا این عارضه را هر طور که شده درمان کرده و جلو آن را بگیرند.

روش های مختلفی برای درمان و کاهش ریزش مو وجود دارد که توسط کلینیک زیبایی مروارید توصیه شده و افراد به آن روش ها روی می آورند. از جمله این روش ها درمان ریزش مو با PRP است.

درمان ریزش مو با PRP  از جدید ترین روش های درمان ریزش موست که در کلینیک مروارید در اهواز نیز به همشهریان عزیز خدمات را ارائه می دهد برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.

درمان ریزش مو با PRP

افراد زیادی با ریزش مو رو به رو بوده و راه های مختلفی را برای کاهش ریزش مو امتحان می کنند. یکی از روش های متداول برای کاهش و درمان زیرش مو، درمان ریزش مو با PRP  است.

درمان ریزش مو با PRP

Prp چیست؟

پلاسمای غنی از پلاکت را prp می گویند که از بدن خود فرد دریافت شده و به همین دلیل کمک بسیار شایانی را در این خصوص خواهد داشت. زیرا پلاسمای استخراج شده از خون فرد، که حاوی مقدار زیادی پلاکت است در درمان زیرش مو استفاده می شود.

درمان ریزش مو با PRP  چگونه انجام می شود؟

درمان با ریزش مو با prp از جمله روش های غیر جراحی است که به دلیل استفاده از پلاسمای خون، می تواند دارای نتیجه بسیار خوبی باشد. در این روش با تزریق مستقیم prp به فرق و پوست سر می توان درمان را انجام داد.

مزایای روش درمان ریزش مو با PRP چیست؟

به دلیل استفاده از پلاکت های فعال خون بدن خودفرد، امکان رشد فاکتور های رشدی بافت اطراف تزریق شده و امکان  رشد مو ها ایجاد شده و از ریزش مو نیز جلوگیری نمود. با توجه به این که رشد مجدد مو ها از فولیکول های موی خود فرد می باشد، به همین دلیل امکان ادامه رشد مو ها وجود دارد و موها کاملا  طبیعی می باشد.

از دیگر مزایای درمان ریزش مو با  PRP  کوتاه بودن بودن دوره نقاهت و عدم نیاز به استراحت کردن است. یعنی فرد می تواند به راحتی بعد از درمان ریزش مو با این روش، به ادامه فعالیت های خود بپردازد.

از مهمترین مواردی که می توان گوش زد کرد این است که در افرادی که کچلی ارثی دارند نیز می توانند با استفاده از این روش، بعد از گذشت دو جلسه به راحتی رویش مو را بر روی سر خود مشاهده نماید. با این حال، ممکن است برای برخی از افراد،  طبق تجویز متخصص کلینیک زیبایی مروارید باید از روش های تکمیلی روش مو نیز بهره گرفت.

مراقبت های بعد از درمان ریزش مو با PRP

متخصصان کلینیک زیبایی مروارید معتقدند که دوش آب گرم می تواند یک روز بعد از انجام این روش درمانی ریزش مو بسیار کمک کننده است زیرا آب داغ سبب افزایش گردش بهتر خون در پوست سر شده و نتیجه ای بهتر را به همراه دارد. با این حال از انجام کارهایی مانند خشک کردن سر با سشوار، رنگ کردن مو و یا هر گونه تغییرات که ممکن است به پوست سر آسیب برساند، اجتناب شود.

کاندید درمان زیرش مو با PRP چه افرادی هستند؟

افرادی که حتی یک بار در زندگی خود، ریزش مو را تجربه کرده اند و خواهان درمان این عارضه هستند، می توانند از این روش درمانی بهره ببرند. با این حال بیشتر خانم ها هستند که خواستار این روش درمانی هستند.

نتیجه درمان ریزش مو با PRP

برای آن که ریزش مو با PRP جواب دهد، فرد باید برای ۳ الی ۴ ماه اول هر ماه باید اقدام به ترزیق prp نمود و بعد از گذشت ایت مدت، هر سه الی شش ماه، باید با توجه به میزان نتیجه درمان اقدام به ادامه دادن درمان نمود. با این حال تعداد جلسات درمان با توجه به میزان نتیجه تعیین می شود.

بعد از گذشت از این دوره درمانی، افزایش رشد مو نیز به طور واضح دیده می شود و از میزان ریزش مو کاسته می شود.

هزینه انجام درمان زیرش مو با prp

میزان هزینه این نوع از درمان متفاوت است و عواملی چون تعداد جلسات مورد نیاز و میزان تزریق ها تعیین کننده است. به همین دلیل برای تخمین هزینه این نوع از درمان، باید با متخصص صحبت نمایید.

مقالات مرتبط

نحوه انجام پی آر پی

پی آر پی چیست

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

2 × دو =