درمان خطوط عمیق

درمان خطوط عمیق

درمان خطوط عمیق

درمان خطوط عمیق

سوال بسیاری از مراجعین اینست که درمان خطوط عمیق چگونه میسر می شود ؟ امروزه به واسطه پیشرفت دانش پزشکی و کسب دستاوردهای نوین در تمامی زمینه های سلامت ، امکانات موثر و مفیدی در اختیار گروه های درمانی می باشد . یکی از مشکلات آزاردهنده در رابطه با افزایش سن ، پیدایش خطوط عمیق است . خط خنده ، خط اخم و خطوط پیشانی ظاهر شاداب و اثر گذار را از صورت گرفته و موجب از دست رفتن جذابیت ظاهری می شود . درمان خطوط عمیق با تزریق فیلرهای متعددی قابل پیشبرد است . لازم است فیلرها و مواد تزریقی ماهیت مناسب و عملکردی داشته باشند و به شکل کامل نیازهای بیمار و پزشک را رفع کنند .

درمان خطوط عمیق

تزریق چربی

برای درمان خطوط عمیق در کناره دهان ، پیشانی و اطراف چشم ، تزریق چربی تکنیکی است کارآمد و مفید است که اگر تحت نظر یک پزشک متخصص و در مراکز معتبر انجام شود ، هیچ نوع عارضه و خطری برای بیمار نخواهد داشت و مزایای بیشماری را در خصوص زیبایی و سلامت پوست به ارمغان می آورد . در این روش بافت های چربی از مناطق حجیم تخلیه می شود و با تکنیک های اصولی و علمی آماده تزریق مجدد به بخش های جدید خواهند شد. پس از تزریق چربی ، و درمان خطوط عمیق در کمترین زمان ، بیمار لازم است توصیه های پزشک را مد نظر قرار دهد و مراقبت های ویژه را انجام دهد .

تزریق ژل

یکی از راهکارهای مفید و ساده برای درمان خطوط عمیق ، تزریق ژل به نواحی فرورفته است . ژل های مورد استفاده در مطب کلینیک زیبایی مروارید اهواز همگی از بهترین برندهای پزشکی و درمانی بوده و از لحاظ ساختار و ماهیت کاملا با استانداردهای سطح جهان هماهنگی دارند . اجزای تشکیل دهنده ژل های تزریقی همان اجزایی هستند که برای سلامت و شادابی پوست لازم و ضروری می باشند . هیالورونیک اسید یکی از عناصر حیاتی برای سلامت پوست بوده که اثرات مفیدی را در افزایش جذابیت و زیبایی پوست به ارمغان می آورد این ماده و در تمامی نواحی بدن یافت می شود . ژلهای تزریقی از نوع هیالورونیک اسید کاملا بی خطر و پرفایده هستند ، اگر ناحیه تزریق ژل توسط یک پزشک متخصص تعیین و عمق ورود سوزن دقیق و علمی باشد ، کلیه خطوط عمیق صورت درمان می شوند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دوازده + شش =