سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

درمان خطوط عمیق

درمان خطوط عمیق

درمان خطوط عمیق

سوال بسیاری از مراجعین اینست که درمان خطوط عمیق چگونه میسر می شود ؟ امروزه به واسطه پیشرفت دانش پزشکی و کسب دستاوردهای نوین در تمامی زمینه های سلامت ، امکانات موثر و مفیدی در اختیار گروه های درمانی می باشد . یکی از مشکلات آزاردهنده در رابطه با افزایش سن ، پیدایش خطوط عمیق است . خط خنده ، خط اخم و خطوط پیشانی ظاهر شاداب و اثر گذار را از صورت گرفته و موجب از دست رفتن جذابیت ظاهری می شود . درمان خطوط عمیق با تزریق فیلرهای متعددی قابل پیشبرد است . لازم است فیلرها و مواد تزریقی ماهیت مناسب و عملکردی داشته باشند و به شکل کامل نیازهای بیمار و پزشک را رفع کنند .

درمان خطوط عمیق

تزریق چربی

برای درمان خطوط عمیق در کناره دهان ، پیشانی و اطراف چشم ، تزریق چربی تکنیکی است کارآمد و مفید است که اگر تحت نظر یک پزشک متخصص و در مراکز معتبر انجام شود ، هیچ نوع عارضه و خطری برای بیمار نخواهد داشت و مزایای بیشماری را در خصوص زیبایی و سلامت پوست به ارمغان می آورد . در این روش بافت های چربی از مناطق حجیم تخلیه می شود و با تکنیک های اصولی و علمی آماده تزریق مجدد به بخش های جدید خواهند شد. پس از تزریق چربی ، و درمان خطوط عمیق در کمترین زمان ، بیمار لازم است توصیه های پزشک را مد نظر قرار دهد و مراقبت های ویژه را انجام دهد .

تزریق ژل

یکی از راهکارهای مفید و ساده برای درمان خطوط عمیق ، تزریق ژل به نواحی فرورفته است . ژل های مورد استفاده در مطب کلینیک زیبایی مروارید اهواز همگی از بهترین برندهای پزشکی و درمانی بوده و از لحاظ ساختار و ماهیت کاملا با استانداردهای سطح جهان هماهنگی دارند . اجزای تشکیل دهنده ژل های تزریقی همان اجزایی هستند که برای سلامت و شادابی پوست لازم و ضروری می باشند . هیالورونیک اسید یکی از عناصر حیاتی برای سلامت پوست بوده که اثرات مفیدی را در افزایش جذابیت و زیبایی پوست به ارمغان می آورد این ماده و در تمامی نواحی بدن یافت می شود . ژلهای تزریقی از نوع هیالورونیک اسید کاملا بی خطر و پرفایده هستند ، اگر ناحیه تزریق ژل توسط یک پزشک متخصص تعیین و عمق ورود سوزن دقیق و علمی باشد ، کلیه خطوط عمیق صورت درمان می شوند .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

هجده − 17 =