درمان جای جوش با ساب سیژن

درمان جای جوش با ساب سیژن

درمان جای جوش با ساب سیژن

درمان جای جوش با ساب سیژن

جوش به برآمدگی های زیاد بر روی پوست که ممکن است بر روی هر قسمت از بدن مانند صورت، گردن، سینه، پشت بدن، شانه و بالای بازو ها مشاهده شود. درمان جوش خودش مراحل مختلفی دارد که باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود. ولی جای جوش هاست که افراد را از نظر روحی و اعتماد به نفس تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل افراد بعد از درمان جوش اقدام به درمان جای جوش می نمایند. به همین دلیل کلینیک زیبایی مروارید، روش های مختلفی را برای درمان جای جوش اعلام می کنند که می توانید از روش هایی مانند ساب سیژن استفاده کرد تا پوستی شفاف را داشت.

وجود جوش بر روی صورت افراد زیادی را وادار می کند که به درمان جای جوش اقدام نمایند. از جمله این روش های درمانی، درمان جای جوش با ساب سیژن است. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در  اینستاگرام دنبال کنید.

ساب سیژن چیست

در این روش با از بین بردن فیبروتیک هایی که عامل چسبندگی بافت های زیر پوستی هستند، می توان جوانسازی را به پوست بر می گردانند. پزشک های کلینیک زیبایی مروارید، در ابتدا با بی حس کردن پوست صورت می توان زیبایی را به پوست ببخشد و اعتماد به نفس را باز گرداند. این روش جزو روش های جراحی نیمه تهاجمی است که بسیار ایمن و بی خطر است که می توان به صورت سرپایی این جراحی را انجام داد.

در این روش بافت های همبند را آسیب زدع و زخم ایجاد می شود تا بتوان پوست را از اول ساخت تا صاف گردد. بعد از آن که از ساب سیژن استفاده شده می توان از لیزر CO2 نیز استفاده نمود که در کلینیک زیبایی مروارید ارائه می گردد.

درمان جای جوش با ساب سیژن

نحوه انجام ساب سیژن

 منطقه ای که در پوست صورت همانند جای جوش باقی مانده است را با وارد کردن سوزن به این ناحیه می توان عامل ایجاد فرورفتگی های صورت را کم کرد.

همچنین به دلیل این که ساب سیژن روشی ایمن است و با کمک این روش می توان به راحتی جای جوش های عمیق را رفع نمود. از ساب سیژن می توان در کنار مابقی روش های درمانی، نتایج قابل قبولی را دریافت نمود.

مزایای انجام ساب سیژن

  • به دلیل ساب سیژن غیر تهاجمی است، پس نیازی به استراحت ندارد و فرد می تواند از بعد از انجام این جراحی به فعالیت های روزانه خود بپردازد.
  • بهترین روش درمانی است که برای درمان جای جوش توسط پزشکان توصیه می شود.
  • کاهش جای جوش در افرادی که جای جوش های عمیق هستند.

چه افرادی باید ساب سیژن انج÷ام دهند؟

در اولین قدم باید به متخصص مراجعه نمایید تا در خصوص نحوه و روش درمان بعد از بررسی تصمیم بگیرد. متخصص بعد از آن که میزان شدت و عمق اسکار را مشاهده و معاینه نمود، ساب سیژن و روش های درمانی مکمل را توصیه می نماید تا درمان جوش را انجام دهد.

از ساب سیژن معمولا برای درمان چه اسکار هایی استفاده می شود؟

برای درمان جای جوش های دره ای شکل و دارای فرورفتگی های شدید و بزرگ مناسب است.

آمادگی قبل از درمان جای جوش با ساب سیژن

به دلیل آن که به مدت ۲۴ ساعت بعد از ساب سیژن نمی توانید استحمام نمایید، روز قبل از این روش درمانی استحمام نمایید.

به دلیل آن که بعد از ساب سیژن و به دلیل دستکاری هایی که بر روی پوست انجام می شود، ممکن است پوست با تورم و کبودی رو به رو شود، پس در نتیجه می توانید در آخر هفته ها به این کار اقدام نمایید.

استفاده از برخی از دارو ها مانند آسپرین از ۳ روز قبل از درمان نیز ممنوع است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دارو های ممنوعه قبل از درمان می توانید از متخصص خود سوال بپرسید.

روش انجام ساب سیژن به چه صورت است؟

متخصص برای درمان جای جوش، اول صورت را علامت گذاری می کند سپس با استفاده از ماده بی حس کننده، موضع درمانی را بی حس می کند. بعد از بی حس شدن پوست درمان شروع می شود. با این کار کبودی به حداقل می رسد.

مراقبت های بعد از ساب سیژن

  • فشار دادن موضع درمان و قرار دادن یخ بر روی آن نیز می تواند درمان را تسریع کند. همچنین این کار سبب می شود تا از خونریزی کاسته شود.
  • در برخی از افراد ممکن است از دارو های ضد التهاب و آنتی بیوتیک تجویز شود.
  • برای حفظ کبودی های مختصری که ممکن است بر روی صورت ایجاد شود، نیز می توان از کرم های پوشش دهنده صورت استفاده نمود.

مقالات مرتبط

سابسیژن چیست؟

مقالات مرتبط

نحوه انجام پی آر پی

پی آر پی چیست

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

3 × پنج =