سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

درمان آکنه و اسکار

درمان آکنه و اسکار

درمان آکنه و اسکار

برای درمان آکنه و اسکار راه های متفاوتی وجود دارد . در کلینیک مروارید ، کلینیک زیبایی اهواز می توان کلیه مشکلات پوستی را با استفاده از درمان های نوین و پیشرفته درمان کرده و شاهد روند بهبودی وضع ظاهر بود . پوست سالم و شاداب از فاکتورهای مهم در افزایش جذابیت و زیبایی است که متاسفانه افراد بسیار زیادی با آکنه و اسکارهای به جای مانده بر روی پوست مواجه هستند . این زائده های آزاردهنده زیبایی فرد را مخدوش ساخته و موجب از دست رفتن جلوه اجزای صورت می شوند .

درمان آکنه و اسکار

اسکار یا جای زخم

فیزیک بدن برخی از اشخاص به گونه ای است که با تشکیل یک زخم کوچک ، اثر آن دائم بر جای می ماند و رنگ یا گوشت اضافی را بر روی پوست باقی می گذارد به چنین اشخاصی اصطلاحا بد زخم می گویند . در کلینیک زیبایی اهواز با کمک درمان سابسیژن امکان رفع اسکارهای فرورفته وجود داشته و می توان به بهترین نحو از شر آنها خلاص شد .

آکنه

بنا بر علل مختلفی آکنه بروز می کند . به منظور درمان آکنه باید منشا پیدایش آنها بررسی شود و اقدامات پیشگیرانه درونی صورت پذیرد . بنا بر پژوهش های اخیر مشخص شد که عامل پیدایش آکنه ، تجمع باکتری های مضر در نواحی جوشگاهی ، میزان سبوم مترشحه است و همچنین نقص جرئی در ترشح هورمون های داخلی است . حتی افرادی که در دوران بلوغ جوش های چرکی و چربی بسیار زیادی بر روی پوستشان ظاهر می شود ، اگر در زمان مناسب اقدام به درمان نکنند ، اثرات جوش به شکل چال و فرورفتگی بر روی پپوست به جا می ماند به همین دلیل اشخاص بیشماری در پی یافتن راهکار مناسب برای درمان آکنه و اسکار های خود می باشند .

درمان

به منظور درمان آکنه و اسکار ، از تکنیک سابسیژن کمک گرفته می شود . دستگاه سابسیژن دارای سوزن های مخصوصی است که بافت های همبندی را از هم جدا کرده و موجب بازسازی ساختار پوست می شود البته نحوه استفاده اصولی از این دستگاه اهمیت زیادی در نتیجه دهی درمان دارد . می توان در کنار درمان سابسیژن از تکنیک مزوتراپی و میکرونیدلینگ نیز بهره گرفت تا نتیجه درمان موفقیت آمیز و ایده آل شود .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

2 × دو =