سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

خشکی پوست در اثر روزه داری

خشکی پوست در اثر روزه داری

خشکی پوست در اثر روزه داری :

روزه داری در صورت عدم رعایت تغذیه صحیح در وعده سحر و افطار موجب خشکی پوست می شود و اشخاص بسیار زیادی از این وضعیت ناراضی و گله مندند . به علت نداشتن برنامه غذایی مناسب و غنی از مواد حیاتی برای سلامت سلول ها ، این عارضه به وقوع می پیوندد البته عامل اصلی خشکی پوست در اثر روزه داری ، کم آبی بدن است . این مشکل زمانی تشدید می یابد که ماه رمضان با فوصول گرم سال ادغام شود . بنا براین کمبود آب بدن ، کمبود املاح ، نرسیدن ویتامین ها و اسید های طبیعی به بافت های پوستی این عارضه را سبب می شود پوست خشک شده و زیبایی و شادابی آن تحت الشعاع قرار می گیرد .

خشکی پوست در اثر روزه داری

راهکارهای مفید :

متاسفانه کسانی که با این مشکل مواجه می شوند ، در اکثر مواقع از تکنیک های خودسرانه استفاده می کنند که گاه ممکن است مفید باشد گاه ممکن است مضر . مصرف خودسرانه داروهای مکمل در بازه سحر تا افطار ، استفاده از پمادها و کرم های نامناسب ، استفاده از ماسک های خانگی گاه آسیب هایی را به فرد وارد می کند که جبران ناپذیر است . ولی متخصصین و کارشناسان کلینیک زیبایی مروارید اهواز در وحله اول توصیه می کنند که حجم سبزیجات و میوه های مصرفی خود را در هنگام سحر و افطار افزایش دهید ، با توجه به نوع و جنس پوست از کرم ها و پمادهای تجویزی جدید و مناسب کمک بگیرید و در صورت سردرگمی به پزشک پوست مراجعه نموده و از او کمک اثربخش بخواهید .

خشکی پوست در شرایط حاد منجر به بروز چاک یا شقاق بر روی پوست شده و ممکن است زخم های ایجاد شده عفونی شوند و تبعات دشوار و خطرناکی را به همراه آورند .

توصیه کلینیک زیبایی مروارید :

برای درمان اصولی خشکی پوست در اثر روزه داری و رسیدن سریع به نتیجه ایده آل با مراجعه به مراکز معتبر درمانی و پس از مشورت با پزشک مربوطه ، تحت معاینات تکنیکی قرار بگیرید تا ضخامت و ارزش پوستتان معین شود ؛ برای پوست های چرب روش های منحصر به فردی مورد استفاده قرار می گیرد و برای پوست های خشک روش های دیگر که اگر هریک به جای دیگری اشتباه گرفته شود ، سلامت پوست به خطر می افتد . می توان به هنگام رفتن به مهمانی یا مراسم های دورهمی از روز قبل از روش هیدرودرمی نیز استفاده کرد تا ظاهر پوست جذاب و خوش منظره و درخشان و با طراوت به نظر برسد .

سایر خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

کاشت مو در اهواز

لیزر موهای زائد در اهواز

لاغری سریع در اهواز

درمان زگیل

درمان کک و مک در اهواز

و . . .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی در  اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

سه × چهار =