سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست صورت

امروزه جوان ماندن پوست صورت و حفظ زیبایی صورت از مهمترین مواردی است که خانم ها و آقایان را درگیر خود نموده است. در این بین خانم ها بیشترین اقدامات را برای جوانسازی پوست صورت خود انجام می دهند. بسیاری از افراد برای حفظ و افزایش زیبایی پوست صورت خود ممکن است هر اقدامی را انجام دهند. در این بین در صورتی که  جوانسازی پوست صورت زیر نظر متخصص انجام نشود، ممکن است نتیجه عکس داشته و باعث شود تا پوست زیبایی و جوانی خود را از دست بدهد.

جوانسازی پوست صورت

در کلینیک زیبایی مروارید در اهواز برای جوانسازی پوست صورت، زیر نظر بهترین متخصصان می توان اقدام به کاهش چین و چروک های ریز، خط اخم و خط لبخند، جای زخم، جای جوش و جای اسکار نمود. جوانسازی پوست صورت روش های متعددی دارد که برخی از این خدمات عبارتند از :

در ادامه این مقاله به توضیح برخی از این خدمات می پردازیم.

  • تزریق بوتاکس

امروزه از سم بوتاکس به منظور کاهش چین و چروک و خطوط صورت استفاده می شود. تزریق بوتاکس از جمله روش های متداول جوانسازی پوست صورت به شمار می رود. همچنین می توان بوتاکس را برای حجم دهی در صورت و کاهش چین و چروک در پوست گردن استفاده نمود.

  • تزریق فیلر

فیلر به عنوان یک ماده پر کننده همواره به عنوان یکی از پر کننده های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. از فیلر می توان برای ایجاد گونه، پر کردن جای اسکار روی پوست و کم کردن تیردگی و فرورفتگی های دور چشم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از فیلر می توان برای کاهش خط اخم و خط لبخند نیز استفاده کرد. در کلینیک زیبایی مروارید بنا به نیاز فرد می توان هر یک از موارد فوق را برای جوانسازی پوست صورت انجام داد.

  • مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست صورت از جمله روش های جوانسازی پوست صورت است. در مزوتراپی پوست صورت با انجام تزریق ریز پوستی و مقدار کمی از ترکیب برخی از مواد مانند هیالورونیک‌اسید، ویتامین، مواد معدنی و یا سایر عناصر فعال که باعث می شود تا پوست جوانی و زیبایی خود را به دست آورد مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش با فرو کردن سوزن های ریز در زیر پوست می توان این مواد را تزریق نمود. از مزوتراپی پوست می توان برای پوست گردن، سینه و دست نیز استفاده نمود. همچنین این روش کمک شایانی در پیشگیری از چین و چروک پوست می کند.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

مزوتراپی پوست

مزوتراپی مو

لیفت صورت

لیفت گردن

لیفت با نخ

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

5 + 20 =