جوانسازی با RF چیست

rf چیست

جوانسازی با RF چیست

RF چیست ؟

دستگاه لیزر RF یکی از راه های درمان مشکلات پوستی با نتایجی با رضایتمندی بالا می باشد. این دستگاه با استفاده از امواج رادیویی و یا ساطع کردن موج های حرارتی موجب لیفت و کش آمدن پوست چروک و بازسازی آن می شود وهمین طور باعث بهتر شدن حالت کشسانی پوست شده ومنافذ باز پوست را نیز درمان می کند. شما می توانید جهت مشاوره و انجام لیزر RF با کلینیک زیبایی مروارید تماس حاصل نمایید.
دستگاه RF فرکشنال دارای ۴۹ سوزن ظریف می باشد، که در یک زمان داخل پوست شده و در زمان مابین ۰٫۲ تا ۱ ثانیه انرژی حرارتی ۴۰ الی ۸۵ درجه سانتی گراد را به پوست وارد می کند. این میزان حرارت وارد شده به داخل پوست، بر روی لایه های بالایی پوست اثر کرده و موجب بازسازی بالاترین لایه پوست که لایه اپیدرم نام دارد شده که این امر موجب تغییراتی از قبیل موارد ذیل در پوست بیمار می شود .

نتایج جوانسازی با RF

•  از بین رفتن بخش سطحی پوست چروک خورده
•  از بین رفتن جای جوش
•  بهبود ضایعه های آکنه
•  بهبود اسکار های پوستی
•  بهبود منافذ باز پوست

rf چیست
در اثر وارد شدن این سوزن ها به داخل لایه دوم پوست که لایه درم نام دارد، موجب کشیده شدن الیاف کلاژن در اثر حرارت می شود و الیاف کلاژن به شکل منظم و در ردیف های موازی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.
بعد از ۴ الی ۶ جلسه درمان که این جلسات درمانی در فاصله های ۱ ماهه انجام می گیرد باعث شفاف شدن، سفت و صاف شدن پوست صورت و همین طور گردن می شود و باعث کم شدن میزان قرمزی سطح جوش ها و التهاب آن ها خواهد شد.
در این تکنیک با استفاده از یک هندپیس (سر دستگاه) برای هر بیمار به طور جداگانه که این هندپیس ها پس از هر جلسه درمانی استریل شده و به خود بیمار داده می شود تا در جلسات دیگر برای خود بیمار از آن استفاده شود.
میزان درد در این روش آنقدر کم است که می توان گفت اصلا وجود ندارد، اما استثنایی در افرادی که دارای پوست نازک و حساس هستند وجود دارد که امکان دارد احساس درد کنند که برای این افرادی از کرم های بی حسی استفاده می شود.
پس از انجام درمان مقداری قرمزی در محل درمان به وجود می آید که تا ۱ الی ۲ روز بعد، از بین می رود و این قرمزی ربطی به سوختگی ندارد. استفاده از این دستگاه بسیار راحت و ایمن می باشد و نتایج بسیار خوبی دارد و برای جوانسازی و شادابی پوست بسیار گزینه مناسبی می باشد.

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم
با سپاس از شما مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

یک دیدگاه

  • Sol

    ببخشید من میخواستم درباره ی هزینه این روش بپرسم و با کلینیک تماس گرفتم اما جواب ندادین ممنون میشم شماره تماسی برای پاسخگویی بهم ایمیل کنید.

ارسال دیدگاه

5 + 5 =