سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

عمل جراحی پلک

جراحی پلک

کاربردهای جراحی پلک ( بلفاروپلاستی )

رفع افتادگی پلک : ایجاد پف پشت پلک به دلیل داشتن پوست اضافی در این ناحیه می باشد و افرادی که دارای پف پشت پلک می باشند چهره ی خسته و ناراحتی دارند.

عمل جراحی پلک
 برداشتن پف زیر چشم : هنگامی که سن بالا می رود در زیر چشم پف ایجاد می شود این عارضه به دلیل زیاد کشیدن پلک پایین به سمت پایین به وجود می آید.

ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست زیر چشم

هنگامی که پوست شل و زیر چشم ها دچارچین و چروک می شود فرد چهره پیری به خود می گیرد و این افراد می توانند با عمل جراحی پلک این چین و چروک ها را رفع کنند و به ظاهری جوان دست پیدا کنند.
عمل جراحی پلک بسیار آسان و راحت و مطمئن می باشد و عوارض پس از آن بسیار نادر می باشد. کسانی که از لیفت پلک و جراحی پلک استفاده می کنند به دنبال ظاهری زیبا و جوان می باشد و با انجام این عمل ساده می توانند به خواسته خود برسند. نتیجه جراحی پلک پس از چند هفته نمایان خواهد شد و افراد می توانند با انجام جراحی پلک و رفع چین و چروک ها و پف زیر چشم پیری چشم های خود را از بین ببرند. میزان ماندگاری لیفت پلک بسیار بالا می باشد و عمل جراحی پلک بالایی و لیفت پلک ها تا چندین سال و گاهی تا همیشه برای بیمار ماندگار خواهد شد.
جای زخم هایی که به وجود می آید در این روش خیلی کم می باشد و زخم ها در زمانی که چشم ها باز هستند اصلا مشخص نمی شوند. بسته به مدل جراحی پلکی که روی بیمار انجام می گیرد می توان برش هایی که برای انجام عمل ایجاد می شود را در بخش های داخلی پلک پایینی مخفی کرد.

عوارض جانبی عمل جراحی پلک

درست مثل تمام عمل های زیبایی که وجود دارد این عمل نیز دارای عوارض و خطرهایی می باشد که شامل موارد زیر می شود:

  • خونریزی
  • عفونت
  •   تورم
  •   جای زخم
  •   ایجاد لخته خون

اما باید توجه داشت که این مشکلات بسیار نادر است و خیلی کم اتفاق می افتد.
انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

با سپاس مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو × 1 =