سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم

تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم

تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم

لیپولیزر

زیبایی امروزه برای افراد از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین در این سال ها هیچ گونه محدودیت سنی و جنسی نیز به همراه ندارد. از جمله اقداماتی که برای رسیدن به زیبایی انجام می شود، انجام جراحی های زیبایی بر روی اندام است تا اندام خوش فرم تر گردد و تناسب اندام در فرد ایجاد شود. از جمله این روش ها لیپولیزر می باشد.

بعد از انجام لیپولیزر فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزانه خود برسد. بعد از انجام لیپولیزر، پوست حالتی یک دست و صاف دارد که در ایجاد زیبایی بعد از انجام این جراحی نیمه تهاجمی در فرد بسیار موثر است.

 لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم تفاوت های بسیاری دارند، برای انجام هر یک باید شرایط خاصی داشت تا بتوان انجام داد. برای انجام هر یک از این موارد نیاز است تا با متخصصان کلینیک زیبایی مروارید مشورت نموده و راهنمایی بخواهید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با  ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در  کانال تلگرام  و  اینستاگرام  دنبال کنید.

بعد از انجام لیزر پوست به صورت خودکار جمع می شود و برای انجام لیپولیزر نیاز به ایجاد برشی کمتر از یک سانتی متر است.  نیازی به زدن بخیه نیست. و نیازی به بی هوشی عمومی نیست.

در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی شکم و پهلو و یا هر قسمت از بدن باید فرد تحت جراحی قرار گرفته و برش هایی بر روی بدن فرد زده شود. در این روش باید فرد بی هوش گردد.

 

تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم

تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم

در کلینیک زیبایی مروارید خدمات متعددی ارائه می گردد. برخی از این خدمات بیشتر به منظور ایجاد زیبایی در اندام ها صورت می گیرد. در این مقاله به توضیح تفاوت لیپولیزر و جراحی زیبایی شکم می پردازیم.

به گفته متخصصان کلینیک زیبایی مروارید، برای انجام جراحی زیبایی شکم، نیاز به ایجاد برش های عمیقی در ناحیه شکم ایجاد کرد. در صورتی که برای انجام لیزر لیپولیزر شکم، نیازی به ایجاد برش نیست. همچنین در هنگام استفاده از لیزر لیپولیزر، فرد هسچ گونه دردی را نخواهد داشت و جای زخم و یا برشی بر روی بدن فرد نمی ماند.

از جمله موارد استفاده از لیزر لیپولیز برای شکم، در افرادی است که به افتادگی شدید شکم دچار نشده اند، همچنین ترک های شدید بر روی پوست شکم ایجاد نشده باشد. باید فرد دارای پوستی نسبتاً خوب مانند حداقل ترک و یا نبود ترک و قوام بالا باشد.

در حالی که جراحی زیبایی شکم برای افرادی که دارای ترک و افتادگی های شدید و تغییر محل ناف در ناحیه شکم بوده است، مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال در خانم هایی که بارداری را تجربه کرده اند، از این روش برای زیبا کردن اندام و برگرداندن حالت شکم مورد استفاده قرار می گیرد. در این گروه از افراد به دلیل شل شدن عضله های شکم، باید جراحی زیبایی شکم انجام شود.

از جمله مزایای استفاده از لیپولیزر که در جراحی زیبایی شکم نیست، ایجاد تحریک در سلول های کلاژن ساز است که همین امر سبب می شود تا پوست شکم، حالتی منسجم و صاف به خود بگیرد و جمع شود. جمع شدن پوست در این روش چیزی حدود ۴۰ تا ۴۵ روز زمان می برد. در صورتی که در جراحی زیبایی شکم چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

افرادی که ورزش می کنند و از رژیم های غذایی برای کاهش وزن و حجم بدن خود استفاده می کنند ولی با تغییر سایز و یا کوچک نشدن شکم خود رو به رو هستند، می توانند با انجام لیپولیزر به راحتی این حجم چربی در شکم و پهلو خود کم کنند. این گروه از افراد به دلیل ورزش هایی که انجام می دهند در قسمت شکم و پهلو دارای پوستی سفت و صاف هستند. این افراد بعد از آن که لیپولیزر را انجام دادند باید از گن های مخصوص استفاده نمایند تا به نتیجه مطلوب برسند. ولی افرادی که ورزش نمی کنند و یا از رژیم های غذایی سالم پیروی نمی کنند، در صورت داشتن چربی های شکم، باید جراحی زیبایی شکم انجام دهند.

لیپولیز  در مردان

در مردان می توان از لیزر لیپولیزر به فور استفاده کرد. زیرا مردان به کشیدگی ها و ترک های شدید پوستی دچار نمی شوند. همچنین مردان می توانند، برای کاهش حجم سینه هایشان بعد از انجام آزمایش ها و تست های مربوط به هورمون در خصوص رشد سینه ها و در صورتی که هیچ دلیل خاصی در خصوص رشد بیش از حد سینه ها نباشد، می توانند به راحتی اقدام به انجام این نوع از لیزر نمایند و نیاز به انجام جراحی زیبایی سینه نیست. استفاده از لیزر هیچچ گونه برش و زخمی را به همراه ندارد و می توان به راحتی این کار را در آقایان با کمترین میزان درد و عوارض انجام داد.

همچنین می توان در آقایان برای برداشتن چربی های شکم، پهلو ها، ران ها، قسمت پشت کمر از این لیزر به راحتی همانند خانم ها استفاده نمود و نیازی به جراحی های زیبایی باز در این قسمت ها نیست.

مقالات مرتبط

لیپوساکشن

لاغری با لیپوماتیک 

لیپوساکشن ران 

لیپوماتیک بازو 

لیپولیزر  چیست

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

5 − 4 =