تزریق ژل

تزریق-ژل

تزریق ژل

تزریق ژل

برای برجسته سازی  لب ها تزریق ژل از روش هایی است که امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده است .تزریق ژل در لب امروزه در بسیاری از سالن های زیبایی و همچنین مراکز غیر معتبر انجام می شود در صورتی که تزریق ژل از حساسیت بالایی برخوردار است و باید برای انجام به کلینیک زیبایی اهواز و متخصصان با تجربه مراجعه کرد.زیرا در صورتی که برای تزریق ژل از پرکننده های نامعتبر استفاده شود عوارض بسیار زیادی را در بر خواهد داشت و نه تنها فرد زیبایی ظاهری را کسب می کند بلکه باعث به هم ریختگی تناسب بین اجزای صورت می شود.

تزریق ژل در لب

برای تزریق ژل در لب از پر کننده های هیالورونیک استفاده می شود که  از نظر بیولوژیک با بدن سازگاری دارد .این ماده به بافت های بدن جذب می شود و بعد از گذشت مدتی جذب بدن می شود و در صورتی که فرد از تزریق ژل در لب خود رضایت مندی کافی را داشته باشد می تواند تزریق را مجددا تکرار کند.
تزریق ژل در لب برای افرادی که به صورت ژنتیکی دارای لب های باریکی هستند موثر واقع می شود .همچنین با افزایش سن لب های حالت افتاده به خود می گیرند و از آنجایی که لب یکی از تاثیر گذارترین اجزای صورت در جذابیت افراد است ،این افراد شادابی صورت خود را از دست می دهند.
تزریق ژل در اهواز در کلینیک زیبایی اهواز توسط متخصصین متبخر انجام نی گیرد زیرا تکنیک تزریق ژل می تواند در نتیجه تزریق ژل و زیبایی ظاهر موثر باشد.شما می توانید برای تزریق ژل در اهواز به کلینیک زیبایی مروارید زیتون در اهواز مراجعه کنید .

سوالات متداول تزریق ژل

آیا ژل ها بعد از تزریق جابه جا می شوند ؟
در صورتی که ژل های معتبر تزریق انتخاب شده باشد و تکنیک تزریق ژل صحیح باشد احتمال جابه جایی ژل ها وجود ندارد.
ماندگاری تزریق ژل چقدر است ؟
ژل ها بعد از تزریق با مرور زمان تاثیر گذاری کمتری خواهند داشتند و حداکثر بعد از دو سال جذب بافت خواهند شد .البته باید بدانید اندام هایی که تحرک بیشتری دارند ژل ها عمر کمتری خواهند داشت.
تزریق ژل در بینی امکان پذیر است ؟
زمانی که بینی دارای عیب های کوچک باشد می توان نقایص را با تزریق ژل پوشاند.
هزینه تزریق ژل چقدر خواهد بود ؟
بستگی به ناحبه تزریق و همچنین ژل استفاده شده برای تزریق دارد.

در ساختمان طبیعی پوست هیالورونیک وجود دارد که باعث لطیفی و  سفتی می شود.زمانی که سن افزایش پیدا می کند مقدار تولید هیالورونیک  اسید در بافت کمتر می شود و در نهایت پوست افتاده و شل شده و چین و چروک ها در پوست نمایان می شوند .ژل ها یی که برای جوان سازی پوست در نظر گرفته می شود حاوی هیالورونیک اسید می باشند  و  به آسانی در  پوست وارد می شود و به آرامی جذب بافت زیر پوست می شود.ژل ها یکی از  بزرگترین محصولا ت  پزشکی و بهداشتی هستند  و با توجه به مقرون به صرفه بودن آن ها طرفداران زیادی پیدا کرده و افراد می توانند با تزریق ژل به درمان چین و چروک های خود بپردازند . تزریق ژل یک روش تهاجمی بوده و افراد می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن  نتیجه تزریق به ناحیه های مختلف را در خود ببیند. تزریق ژل علاوه بر اینکه باعث برطرف چین و چروک ها می شود می تواند پوست اطرف لب،دور چشم را احیا کند .

برای جوان سازی پوست هایی که بیش از اندازه ضعیف شده اند تزریق ژل پاسخ گو نخواهد بود  اما به طور کلی ژل ها یا پر کننده ها می توانند بافت نرم شده را افزایش حجم بدهند .این پر کننده ها بعد از مدتی جذب می شوند و باید برای ترمیم دوباره به متخصص مراجعه کرد .

قبل از تزریق ژل به نکات زیر توجه کنید

افرادی که دارای آلرژی های پوستی هستند باید پیش از تزریق ژل متخصص خود را در جریان بگذارند.
بهتر است بانوان باردار تزریق ژل را به تاخیر بیندازند و پس از تولد کودک خود اقدام به تزریق ژل کنند.

تزریق-ژل

مراقبت های پس از تزریق ژل

برای کاهش ورم ها می توان از کمپرس سرد استفاده کرد .
پیشنهاد می شود نمک از رژیم غذایی برای مدتی حذف شود تا ورم ها کاهش پیدا کنند.
بعد از گذشت دو روز از تزریق ژل می توانید به حمام رفته به طوری که به ناحیه تزریق ژل  فشاری وارد نشود.مدت زمان استحمام باید کوتاه باشد.
از ماساژ دادن محل تزریق ژل خودداری کنید .
تا سه هفته بعد از تزریق ژل در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید.به محیط های گرم مانند سونا و جکوزی  نروید.
تا جای ممکن سعی کنید در انجام فعالیت روزانه خود سر خود را خیلی خم نکنید.با خم شدن سر به صورت فشار وارد شده و ممکن است باعث افزایش ورم ها شود.به خصوص در روزهای اول توجه داشته باشید که هیچ گونه کار سنگینی انجام ندهید.
چون در تزریق چربی از بخیه استفاده نمی شود نیازی به  استفاده پانسمان و چیزی مشابه به آن وجود ندارد.
بعد از یک روز می توان از کرم ها و  مواد آرایشی استفاده کرد .
ممکن است با تزریق ژل و رعایت نکات بالا دچار کم تحرکی و به دنبال آن یبوست شوید پس بهتر است در این مدت مصرف میوه و سبزیجات را فراموش نکنید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت کلینیک مروارید زیتون

اطلاعات نویسنده

morvarid

نظر(2)

 • فاطمه

  قیمت تزریق ژل به لب رو نگفتید ؟ میشه لطفا قیمت رو بگید ،

  • Morvarid

   سلام
   برای تزریق ژل قیمت با توجه به نوع ژلی که انتخاب می کنید بستگی دارد برای اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

5 + هفده =