سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق-ژل-و-انواع-آن

تزریق ژل و انواع آن

تزریق ژل و انواع آن

تزریق ژل

تزریق ژل به منظور جوانسازی پوست و صورت انجام می شود. همچنین از تزریق ژل برای ایجاد برجستگی های زیبا در صورت مانند گونه نیز استفاده می شود. از کابرد های متداول تزریق ژل می توان از بین بردن چین و چروک صورت، پیشانی، خط لبخند، خط اخم نیز می باشد. در این مقاله به تعریف و توضیح ژل های مورد استفاده و موراد استفاده از ژل ها برای تزریق می پردازیم.

تزریق-ژل-و-انواع-آن

۱- ژلهای هیالورونیک اسید

از متداول ترین ژل هایی که برای تزریق در کلینیک زیبایی مروارید مورد استفاده قرار می گیرد، ژلهای هیالورونیک اسید می باشد. زیرا این نوع از ژل ها با بدن سازگاری کامل دارد و باعث افزایش خاصیت کلاژن سازی و ارتجاعی در پوست می شود. در واقع  ژلهای هیالورونیک اسید یک ماده ی ژل مانند قابل انعطاف است که فضای بین کلاژن و الاستین های موجود درد پوست را پر کرده و باعث می شود تا پوستی صاف، سفت و روشن برای فرد ایجاد شود. همچنین این نوع از ژل ها باعث می شوند تا پوست حالتی نرم به خود گرفته و جوانتر شود. تزریق ژلهای هیالورونیک اسید باعث می شود تا رشد سلولی و عملکرد گیرنده های غشایی سلول ها افزایش یابد. زیرا در افراید که به دلیل افزایش سن و یا قرار گیری مداوم در زیر نور آفتاب پوستشان دچار پیری شده اند، این رشد و عملکرد ها با اختلال رو به رو می شود که با تزریق ژلهای هیالورونیک اسید می توان آن را برطرف کرد. همچنین با تزریق ژل می توان فرورفتگی های عمیق در صورت را پر کرده و ظاهری زیبا را ایجاد کرد.

۲-کلسیم هیدروکی آپاتیت

کلسیم هیدروکی آپاتیت از جمله ژل های تزریقی است که صرفا برای از بین بردن خطوط عمیق و یاایجاد برجستگی در صورت مانند گونه کاربرد دارد. این نوع از ژل ها نیمه دائمی هستند و ماندگاری آنها با مراقبت هایی که متخصصان کلینیک مروارید به افراد خواهند گفت، چیزی حدود ۲سال و یا بیشتر خواهد بود. ولی نمیتوان از این نوع ژل برای تزریق در لب استفاده کرد.

 ۳- ژلهای پلی اکریل آمید

ژلهای پلی اکریل آمید، با مابقی ژل هایی که در بالا توضیح داده شد، متفاوت است. این نوع از ژل ها غیر قابل جذب هستند.ااین نوع از ژل ها تا حدود ۳ سال ماندگاری دارند.

برای استفاده از هر کدام از ژل های فوق با متخصصان زیبایی کلینیک مروارید مشورت کنید.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

چهار × 4 =