تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه

از مواردی که همیشه مورد توجه فراوان خانم هاست فرم گونه هایشان می باشد. زیرا حجیم و برجسته بودن گونه دلیل به جوانی و سالم بودن فرد است.

از عوامل مهمی که باعث می شود تا حجم چربی گونه کاهش یابد افزایش سن می باشد. به دنبال کاهش حجم گونه فرم چشم ها هم تحت تاثیر قرار می گیرد و به دنیال آن خطوط لبخند عمق بیشتری پیدا می کند و زیبایی فرد با مشکل رو به رو می شود. هدف از برجسته کردن و حجیم شدن گونه که در کلینیک مروارید و زیر نظر بهترین متخصصان و پزشکان انجام می شود،  ایجاد ظاهری جذاب و زیبا در فرد می باشد و باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود.

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه باعث ایجاد حس جوانی در فرد می شود و با جایگزینی حجم مورد نیاز برای برجسته سازی در گونه مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این روش حالت چشم ها و خط لبخند اصلاح می شود.

امروزه از چربی به عنوان پر کننده استفاده می شود. میزان استفاده از چربی در هر فرد متفاوت است و بسته به میزان حجم چربی مورد نیاز فرد است.

تزریق چربی در گونه بسیار ساده بوده و در اتاق عمل و با استفاده از بی حسی موضعی یا در کلینیک مروارید تحت بی هوشی عمومی و زیر نظر متخصص صورت می گیرد.

از مزایای تزریق چربی می توان این را بیان کرد که به دلیل آن که چربی از بدن خود فرد برداشته می شود هیچ عوارضی به همراه ندارد.

ممکن است که بعد از تزریق چربی دچار ورم و کبودی شوید. این اتفاق عادی است زیرا به دلیل اینکه چربی از بدن خود فرد برادشته شده است مقداری جذب بدن شود به همین دلیل متخصص میزان بیشتری از حد نیاز را به گونه تزریق می کند. بعد از کاهش ورم نتیجه تزریق قابل مشاهده می باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی

  • بعد از ترزیق چربی ممکن است کمی دچار درد شوید که مصرف مسکن هایی مانند استامینوفن از بین خواهد رفت.
  • برای کاهش سریع ورم های بعد از تزریق چربی، پیاده روی آرام انجام دهید.
  • یک هفته پس از تزریق چربی به فعالیت های عادی و شغلی خود باز گردید.
  • برای چند روز از رژیم های غذایی نرم برای بهبود سریع استفاده کنید.
  • به مدت سه هفته از فعالیت هایی که ممکن است به گونه شما فشار آورد، خودداری کنید.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

شانزده + پانزده =