سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم

چشم یک نماد زیبایی در چهره افراد است و در طول سال ها توسط شاعران و نویسندگان توصیف شده است . از این رو توجه به سلامت چشم و زیبایی آن به عنوان یکی از اولویت های افراد شناخته شده است. امروزه  در مورد یکی از مهم ترین مشکلات  که برای درمان به کلینیک زیبایی  مروارید مراجعه می شود،صحبت می شود: دایره های سیاه در زیر چشم. اصطلاح Circles dark به معنای واژه پزشکی (رنگدانه های  سیاه اطراف چشم) است. این عارضه اغلب درافراد دارای  پوست تیره اتفاق می افتد.  میزان شیوع آن در میان زنان نسبت به آقایان بیشتر است.

این دایره های تیره در فرم های مختلف صورت ظاهر می شود، تیرگی زیر چشم به شکل رنگدانه های متمرکز در پوست، افزایش مویرگ ها در زیر چشم، و یا به شکل کاهش و تورم در پوست پلک پایین ایجاد می شود. لازم است به سرعت در مورد علل بروز این تیرگی اشاره کرد. یکی از مهمترین علل، عامل ژنتیکی است که موجب افزایش میلانین در ناحیه اطراف چشم می شود. علاوه بر عامل ژنتیکی، عامل عروقی، عوامل خارجی مانند اثرات تابش خورشید، تحریک ثابت آن ناحیه ، استعمال لوازم آرایشی در خانم ها را نیز باید ذکر کرد. تحقیقات پزشکی ثابت کرده است که از دست دادن چربی در این ناحیه باعث ایجاد تیرگی در زیر چشم شده است.

تزریق چربی زیر چشم

یکی از روش های خلاصی از تیرگی زیر چشم  تزریق چربی است. متخصصین کلینیک مروارید ابتدا چربی های زیر چشم  که رنگدانه های سیاه و تیره در آن است را خارج کرده، سپس چربی گرفته شده  از قسمت های سالم بدن مثل: شکم، پهلو، باسن، بازو، ران، و حتی از پشت قفسه سینه  را دوباره  زیر چشم  تزریق می کند.  این عامل در خلاصی از چربی های اضافی و زائد زیر چشم کمک شایانی می کند. محل تزریق به سلیقه و نظر بیمار بستگی دارد.

ویژگی های  تزریق چربی

  • این تزریق بصورت لوله بی خطر زیر چشم و نواحی تیره تزریق می شود.
  • عدم وجود میزان التهاب در این تزریق، زیرا چربی های بدن خود فرد را استفاده می نمایند.
  • چربی خارج شده از بدن را می توان بمدت ۳ ماه فریز کرد.
  • چربی ها داری بافتی نرم همچون بافت های طبیعی بدن است، در حالی که پرکننده ها فاقد این ویژگی ها است.

منبع: https://tajmeeli.com/%D8%AD%D9%82%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%87%D9%88%D9%86/

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

1 × 4 =