سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست

با بالا رفتن سن لایه های زیرین پوست تغییرات زیادی می کند که این تغییرات در پشت دست ها به راحتی دیده می شود و پوست چروکیده  و نازک می شود..اما برای اینکه بتوان چین و چروک های صورت را از بین برد روش هایی نوین در حوزه زیبایی به وجود آمده است که می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی به جوانسازی دست های خود بپردازید.

تاثیر تزریق چربی

تزریق چربی باعث می شود زیر پوست حجم مجدد پیدا کند و تا حدودی این کمبود چربی به وجود آمده را جبران کند. برای تزریق چربی ، از چربی قسمت های دیگر بدن برداشته می شود و بعد از اینکه پاکسازی می شوند به داخل سرنگ های مخصوص ریخته می شوند و به پشت دست تزریق می شوند.

این چربی ها معمولا از قسمت های شکم ، پهلوها و یا ران ها برداشته می شوند زیرا این نواحی چربی های بیشتری دارند که در واقع این عمل انتقال چربی از منطقه ایی به ناحیه دیگر است که اگر انتقال سلول لهای چربی به خوبی و با دقت انجام بگیرد بافت چربی بدون آسیب وارد منطقه جدید می شود و می تواند به راحتی با بافت های دیگر سازگاری داشته باشد و ادامه حیات داشته باشد .

تزریق چربی به پشت دست

 

ماندگاری تزریق چربی

اما ماندگاری این چربی های وارد شده چندان زیاد نیست و امکان تحلیل رفتن آنها وجود دارد که در افراد مختلف ، متفاوت است .در صورتی که انجام انتقال چربی با تکنیک و صحیح باشد ماندگاری آن بالاتر خواهد رفت و در صورتی که خود فرد تمایل داشته باشد تزریق چربی بعد از شش ماه تا یک سال دوباره برای فرد انجام می گیرد.

تزریق چربی بیشتر برای افراد سن بالا  که با شکنندگی و سالخوردگی پوست مواجه شده اند انجام می گیرد. ، اما در بعضی از بیماران مانند بیماران قلبی، دیابتی و مبتلایان به اختلالات عروقی و لنفی جراحی باید با دقت و ملاحظه بیشتری انجام شود. در این روش چون چربی ها از بدن خود فرد گرفته می شود احتمال به وجود آمدن عوارض و یا عفونت بسیار نادر است.

در رابطه با مراقبت های بعد از تزریق چربی باید گفت بهتر است از دستکش های فشار دهنده در روزهای اول استفاده کنند تا چربی ها به قسمت های دیگر انتشار پیدا نکنند و ورم کمتر خواهد شد.

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

9 + 15 =