سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه :

می توان به خانم هایی که آرزوی بزرگ شدن سینه ها را در سر می پرورانند ، این نوید را داد که خوشبختانه با پیشرفت دانش پزشکی زیبایی و ابداع روش های اثربخش و مفید می توان عمل تزریق چربی به سینه را در جهت افزایش سایز سینه انجام داد . این روش بسیار کارآمد بوده و بعد از آن ظاهر سینه بسیار طبیعی و منعطف خواهد بود .

تزریق چربی به سینه

روش جراحی تزریق چربی به سینه :

شما عزیزان می توانید برای انجام عمل تزریق چربی به سینه در اهواز به کلینیک زیبایی مروارید اهواز مراجعه کنید تا در مراحل ابتدایی امکان سنجی لازم بر روی ساختار فیزیکی شما انجام گیرد . برای انجام جراحی از داروی بی حسی یا بی هوشی استفاده شده و بیمار برای انجام جراحی آماده می شود پس از آن لایه های چربی از بخش هایی که دارای بافت زائد چربی می باشند استخراج می شود حجم چربی استخراجی وابسته به نیاز جراح برای حجم دهی به سینه است و معمولا از شکم ، پهلو ، یا ران برداشت می شود . بعد از برداشت چربی پی آرپی از خون بیمار جدا شده و با بافت های چربی ترکیب می شود در آخر چربی آماده به بخش های مهم سینه با تکنیک های اصولی و تخصصی تزریق می شود بعد از اتمام تزریق و خاتمه یافتن کارهای جراحی ، بیمار می تواند به خانه بازگردد .

بعد از عمل تزریق چربی به سینه :

احساس درد و پیدایش کبودی و ورم در نواحی تزریق شده نرمال و طبیعی است توصیه می شود داروهای تجویزی پزشک متخصص را به صورت دقیق و کامل تهیه کرده و طبق دستور وی مصرف نمایید . بعد از یک هفته کبودی و زخم ها ترمیم شده و حالت پوست عادی و نرمال می شود در این مدت دردهای سطحی نیز به شکل قابل توجهی کاهش می یابند و بیمار حالات معمولی خواهد داشت البته رسیدن به این شرایط منوط بر رعایت تغذیه مناسب و استراحت کافی است لازم به ذکر است که رفع ورم ها زمان بر است به طوری که بین ۲ تا  هفته به طول می انجامد .

مزایا :

– طبیعی بون بافت چربی و انطباق سریع آن با بدن به دلیل هماهنگی با بدن خود فرد .

– عدم امکان جا به جایی بافت های چربی تزریق شده به دلیل اتصال پایدار و برقراری پیوند با لایه های زیرین .

– ماندگاری چربی به نسبت مواد دیگر

– جوانسازی پوست به دلیل خاصیت سلول های بنیادی که در بافت تزریقی وجود دارد .

تزریق چربی به سینه در اهواز . با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید اهواز .

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

هفده − 8 =