سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق چربی به لب

تزریق چربی به لب :

تزریق چربی به لب از جمله روش های زیبایی بسیار اثربخش بوده و پایداری آن بیشتر از سایر روش های افزایش حجم لب است . لیپوترانسفر که با عبارت تزریق چربی شناخته می شود به این صورت است که از بدن خود  فرد بافت های چربی برداشت شده و  برای نواحی کم حجم جهت زیبایی تزریق می شوند . بخش هایی از بدن حاوی چربی نامطلوب و اضافی می باشند شکم ، پهلوها ، سینه و باسن از این دسته اند که میزان پرآکندگی لایه های چربی نامطلوب در این نواحی در افراد مختلف متفاوت است به این ترتیب پزشک متخصص پس از بررسی لایه های چربی با در نظر گرفتن خواست و سلیقه بیمار اقدام به استخارج چربی می نماید . مزیت مهم لیپوترانسفر در طبیعی بودن ظاهر فرد پس از عمل تزریق و ایمنی بالای آن است .

 

پیشنهاد کلینیک زیبایی :

کسانی که به دنبال یک روش کم تهاجم برای حجم دهی به لب خود هستند توصیه می شود از تزریق چربی استفاده کنند . چربی های استخراج شده از بدن را می توان علاوه بر حجم دهی به لب برای حجیم سازی گونه ها ، چانه و دور چشم نیز مورد استفاده قرار داد . به علت راحتی این روش برای بیماران ، اخیرا بهره گیری از این تکنیک طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است .

 

چگونگی عمل تزریق :

در مرحله اول از بی حسی کمک گرفته شده تا بیمار احساس دردی از مراحل عمل نداشته باشد و ناحیه برداشت چربی استریل می شود . سپس به کمک لیپوساکشن بافت های چربی از مناطق حجیم که معمولا شکم می باشد برداشته می شود پس از آن پزشک به تهیه پی آر پی می پردازد تا چربی را با پی آرپی ترکیب کند . در آخر چربی آماده شده و به لب تزریق می شود . برای کاهش ورم و کبودی نقاط تزریقی بهتر است بیمار از کمپرس یخ کمک بگیرد عموما پس از ۱ تا ۲ هفته تورم کاهش یافته و کم می شود .

تزریق چربی به لب در اهواز در کلینیک زیبایی مروارید اهواز .

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

3 × 3 =