تزریق چربی در باسن

تزریق چربی در باسن

تزریق چربی در باسن

تزریق چربی یکی از روش های نوین در زیبایی بوده که کاربرد های فراوانی دارد .چربی ها می تواند باعث پری و برجستگی یکی از قسمت های مورد نظر اندام شما شوند.مثلا چین و چروک ها با چربی ها پر می شوند و باعث می شوند که چروک ها مخفی شوند.باسن یکی از اندام هایی است که می توان آن را با روش تزریق چربی برجسته کرد .

تزریق چربی در باسن چگونه انجام می گیرد ؟

بهترین و مناسب ترین افراد برای تزریق چربی در باسن اشخاصی هستند که باسن های کوچک و یا تختی دارند.جراحی پروتز باسن می تواند برای  آنها موثر واقع شود اما در صورتی که شخصی هزینه و یا تمایلی به انجام جرحی ندارد می تواند از روش نیمه تهاجمی تزریق چربی باسن خود را برجسته کند .

در ابتدا چربی از یکی از نقاط دارای چربی مانند شکم ،پهلو و یا ران ها برداشته می شود و بعد از اینکه در دستگاه های مختلف قرار گرفت تمیز شده و  به داخل سرنگ های بزرگ و باریک ریخته می شود .

تزریق چربی در باسن

در ابتدا فرد به حال ایستاده قرار می گیرد و نقاطی که قرار است برجسته شوند و یا اینکه به باسن فرم مورد نظر را بدهد مشخص خواهد شد و چربی  ها به آرامی در این نقاط تزریق می شوند .

افراد می توانند بلافاصله بعد از تزریق چربی نتیجه را در باسن خود ببینند.تنها بهتر است که مراقبت های لازم را داشته باشند.از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید و در روزهای اول به استخر  و جکوزی نروید.

چون این منطقه تحرک زیادی دارد،ممکن است چربی ها  ماندگاری کمتری داشته باشند و چربی ها بعد از مدتی به بدن جذب شوند که شما باید  بعد از گذشت چند ماه دوباره برای این روش به کلینیک زیبایی مراجعه کنید .

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون در اهواز

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو × یک =