سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تزریق فیلر

تزریق فیلر

تزریق فیلر

جوانسازی صورت امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. تزریق فیلر از جمله مهمترین روش های جوانسازی صورت می باشد که با مراجعه به کلینیک مروارید می توان بهترین تجربه بعد از تزریق فیلر داشت.

تزریق فیلر

فیلر

فیلر به عنوان مهمترین مواد پرکننده حفره های صورت به شمار می رود. همچنین سبب می شود تا چین و چروک های پوست و صورت کاهش می یابد و جوانی را فرد در صورت خود حس نماید.

فیلر ها به دو دسته عمده دسته بندی می شوند. فیلر دائمی و فیلر موقت.

فیلر های موقت به دلیل ساختار خاصی که دارند با بدن سازگار تر بوده و دارای ایمنی بیشتری هستند. فقط به دلیل ماندگاری کمی که دارند، نیاز به تکرار در تزریق دارند.

کاربرد فیلر

فیلر ها را می توان برای همه قسمت های صورت مورد استفاده قرار داد. از فیلر ها برای کاهش خطوط و چین و چروک سطحص صورت مانند خطوط اطراف بینی، خط لبخند، خط اخم و پیشانی می توان استفاده نمود.  همچنین با افزایش سن و یا کاهش وزن صورت حجم چربی خود را از دست می دهد.می توان با تزریق فیلر صورت را بازسازی نمود و جوانسازی را انجام داد.

می توان از فیلر برای حجم دهی و یا فرم دهی لب نیز استفاده کرد. همچنین برای گونه ها، چانه و اصلاح فرم بینی می توان بهره برد.

مزایای استفاده از فیلر

  • فیلر حجم از دست رفته صورت را بر می گرداند.

با افزایش سن و یا کاهش وزن چربی های صورت نیز کاهش یافته و فرم صورت نیز تغییر می کند. می توان با تزریق فیلر این تغییر را که به دلیل کاهش خاصیت ارتجاعی پوست نیز ایجاد شده است را زیباتر کرد. باتزریق فیلر کلاژن های پوست نیز تحریک شده و جوانسازی صورت نیز انجام می شود.

  • فیلر باعث اصلاح بافت پوست می شود

با تزریق فیلر به زیر پوست، باعث ایجاد رطوبت عمیقی درپوست شده و به مرور زمان باعث کم شدن منافذ پوست وروشن شدن آن می شود.به همین دلیل باعث اصلاح بافت پوست می شود. این اصلاح بافت پوست شامل کاهش چین و چروک‌ها، خطوط سطحی، منافذ و رنگ پوست می باشد.

  • می توان با تزریق فیلر اجزای صورت را فرم دهی کرد.

می توان از فیلر برای اصلاحات جزئی صورت مانند جلو آوردن فرم چانه، اصلاحح فرم بینی، برجسته کردن گونه و صاف کردن پوست استفاده کرد. این روش فقط برای تغییرات جزئی که نیازی به انجام جراحی زیبایی ندارد، کابرد دارد.

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

12 + 5 =