از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

لیپوماتیک-غبغب

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

لیپوماتیک از روش هایی است که می تواند چربی های اضافی بسیاری از اعضای بدن را با استفاده از دستگاه خارج کند. لیپوماتیک که از روش های نوین در حوزه لاغری و پیکر تراشی می باشد که می تواند برای بسیاری از افرادی که از اندام خود رضایت کامل ندارند موثر واقع شود . کلینیک زیبایی مروارید زیتون می تواند در این زمینه شما را یاری کند.

از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

غبغب از مشکلات کسانی است که  دارای افزایش وزن هستند به وجود آمدن غبغب در افراد به هیچ عنوان به سن و جنسیت افراد بستگی ندارد.بافت چربی در زیر پوست و طرفین گردن به گونه ایی به سمت پایین افتاده می شود که به شکل  پوست های چین و چروک دار در قسمت گردن آویزان می شود.این بافت چربی گاهی اوقات به قدری افزایش می یابد که گویی فرد دارای چانه ی دیگری است و تناسب صورت او را از بین می برد . روش های درمان  در افراد گوناگون است زیرا حالت های لب پایین و چین و چروک های گردن و چانه در افراد دارای زاویه متفاوت و مخصوص به خود است در بعضی از افراد که  در صورت هماهنگی لازم بین این اعضا وجود ندارد مثلا فاصله  چانه به مقدار زیادی کوچک و یا  فرو رفته است غبغب به وضوح دیده می شود .در سنین بالا با منقبض شدن عضله های گردن با تجمع چربی و افتادگی پوست در زیر چانه مواجه می شویم که معمولا به صورت چند لایه ایی هستند.

لیپوماتیک-غبغب
روش های از بین بردن غبغب

کسانی که دارای فک های فرو رفته هستند و چانه کوچکی دارند میتوان با حجیم کردن چانه این مشکل را برطرف کنند تا  زاویه استاندارد مناسب  در صورت آنها به وجود آمده شود.
برای از بین بردن غبغب با روش لیفتینگ در اطراف گوش برش هایی ایجاد می شود و   پوست در ابتدا شل شده و سپس پوست کشیده می شود تا سفتی مورد نظر را پیدا کند در این زمان است که تجمع چربی نیز بیرون آورده می شود. در روش لیفتینگ بیمار به طور کامل بی هوش شده و انجام جراحی تقریبا دو ساعت یا بیشتر زمان می برد. برای دیدن نتیجه لیفتینگ باید صبر و شکیبایی به خرج داد.
اگر مشکل تجمع بیش از اندازه چربی ها در زیر پوست باشد یک از رایج ترین راه ها یعنی لیپوماتیک را می توان برای درمان به کار برد.با این روش چربی های اضافه از اطراف گردن خارج می شود .از روش های نا به جایی که می توان گفت هیچ تاثیری در از بین بردن غبغب ندارد استفاده از کرم های موضعی است.

مزایای از بین بردن غبغب با لیپوماتیک

بیمار متحمل درد کمتری می شود
مدت زمان انجام عمل کوتاه است
به دلیل اینکه پوست صورت در ظاهر افراد تاثیرگذاری فراوانی دارد نسبت به روش های دیگر آسیب کمتری به پوست زده خواهد شد زیرا بافت چربی در روش لیپوماتیک تخریب می شود و سپس تخلیه می شود.
نتیجه لیپوماتیک برای رفع  غبغب پس از چند روز نمایان می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید زیتون

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

3 × 5 =