سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

بهترین روش برای رفع موهای زائد

بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت

بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت :

در سال های گذشته بسیاری از خانم ها بند انداختن موها را بهترین روش برای رفع موهای زائد صورت می شناختند و می پنداشتند که این روش موجب نازک شدن موهای زائد شده و تا مدتی آنها را منهدم می سازد در حالی که عده ای دیگر از این راهکار انتقاد کرده و می گویند بند انداختن به مرور زمان موجب شل شدن و افتادگی پوست صورت شده و پیدایش آکنه و جوش را هم سبب می شود . این دسته از اشخاص ترجیح می دهند از روش شیو موها بهره گرفته که این کار هم متاسفانه موجب افزایش ضخامت تارهای مویی می شود علاوه بر این سرعت رشد و بلند شدن موها چند برابر خواهد شد .

حذف علل پرمویی :

گاه برای درمان قطعی پرمویی حاد لازم است علل آن شناسایی شده و فرد تحت درمان قرار گیرد . به عنوان مثال اگر فردی با مشکلات و نارسایی های تخمدان یا مشکلات غدد داخلی مواجه بود ، باید پس از مراجعه به پزشک داخلی و متابولیسم و درمان مشکل ، اقدام به رفع موهای زائد نماید . چنانچه افزایش و رشد موهای زائد به علت مصرف داروهای خاص باشد ، لازم است بیمار تا اتمام دوره مصرف دارو ، صبر کرده و پس از آن با مراجعه به کلینیک زیبایی موهای زائد را ریشه کن کند.

بهترین روش برای رفع موهای زائد

بهترین راه برای حذف موهای زائد صورت چیست ؟

برای کسانی که موهای ضخیم و تیره رنگ دارند بهترین روش رفع موهای زائد ، درمان لیزری است . در این درمان پس از چند جلسه انجام لیزر ، موها نازک و نازک تر شده و به کل از بین می روند . این راهکار همچنین برای پوست های آکنه دار و چرب نیز موثر است . البته لازم است که این نوع درمان در کلینیک زیبایی و تحت نظر کارشناسان و پزشکان انجام شود تا هیچ نوع تهدیدی متوجه سلامت پوست بیمار نشود زیرا اگر تحت درمان لیزر در مراکز نامعتبر قرار بگیرید به دلیل عدم آگاهی پرسنل از سلامت پوست و کارآیی علمی لیزر ، لایه های پوستی تخریب شده و در موارد خفیف تر ، سوختگی های سطحی شما را آزار می دهند .

روش پیشنهادی برای افرادی که اگزمای فعال یا بیماری پوستی به خصوصی دارند :

این دسته از اشخاص لازم است تا زمان بهبودی کامل ، از درمان موی زائد خودداری نمایند. باید گفت که بیماری های پوستی انواع متفاوتی دارند که برخی از آنها مانعی برای درمان لیزری نیستند ولی در صورت ابتلا به زردزخم یا عفونت ویروسی فعال ، وجود تبخال یا زگیل ، باید از انجام لیزر خودداری کرده و پس از درمان کامل این مشکلات اقدام به رفع موهای زائد با لیزر کرد .

( لیزر موهای زائد در اهواز )

با تشکر مدیریت سایت کلینیک زیبایی مروارید اهواز

 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

دو + نه =