سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

انواع لیفت صورت

انواع لیفت صورت

کلینیک زیبایی در اهواز در مورد روشهای جوانسازی با لیفت به روشهای مختلف و حرفه ای کار انجام داده است در اینجا با انواع لیفت صورت آشنا خواهید شد.

لیفت صورت با RF (مولتی پولار )

معمولاً تولید کلاژن سازی با افزایش سن کاهش می یابد که این کاهش از سن ۲۰ سالگی آغاز و باعث پیری پوست می شود و به همین دلیل پوست کم کم چروکیده و شل می شود.یکی از روشهایی که برای لیفت و چین و چروک و افتادگی پوست صورت میگیرد استفاده از روش آر.اف می باشد روش لیفت صورت با جراحی یک روش تهاجمی می باشد و برای بهبود آن زمان زیادی لازم است امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی برای درمان پیری پوست از روشهایی استفاده می شود که نیازی به جراحی ندارد و فقط ۱۵ تا۴۰ دقیقه بیشتر زمان نمی برد .به این پدیده جدید و موثر RF مولتی پولار می گویند.

 

RF چیست و عملکرد آن چگونه است ؟

آر.اف امواج رادیو فرکانسی و نوعی از الکترومغناطیسی هستند . طول موج بیشتر نسبت به نور مرئی دارند، خاصیتش تولید حرارت و گرما در لایه های زیرین پوست است .عملکرد آن به اینگونه است که موجب تمرکز انرژی در لایه شده و روی سلول های کلاژن اثر می گذارد که به تولید و تکثیر بیشتر منجر می شود .در واقع آر. اف با تاثیر بر لایه های عمقی باعث ایجاد حرارت می شود.

 

لیفت صورت با نخ

در روش آر.اف نخ هایی با جنس پروتئین برای بالا کشیدن صوت و گردن استفاده می شود بعد از افزایش سن تولید کلاژن کاهش پیدا می کند و پوست صورت شروع به شل و آویزان شدن می شود انجام دادن لیف با نخ یکی از روش های بسیار سریع و کارآمد جهت بهبود صورت است. صورت حالت طبیعی خود را حفظ می کند و بدون هیچ گونه بیهوشی و بستری انجام می شود لیفت صورت بدون درد است و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود
معمولاً برای لیفت نخ برای صورت از برش هایی در ناحیه گوش صورت می گیرد ماندگاری این عمل معمولاً بین ۲ تا ۳ سال است .بهتر است بدانیم ما برای لیفت کردن انواع مختلف نخ داریم که با توجه به پوست بیمار و نوع لیفت از آن استفاده می شود.یکی از مزایای استفاده از نخ بهبود لایه های پوستی با گذشت زمان می باشد زیرا بعد از انجام این عمل هر چه زمان بگذرد به بهبود پوست کمک می کند در صورتی که در دیگر روش ها بعد از گذشت زمان به تمدید نیاز می باشد.

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

20 + 4 =