سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

اقدامات مهم قبل از انجام لیزر

اقدامات مهم قبل از انجام لیزر

اقدامات مهم قبل از انجام لیزر

اقدامات مهم قبل از انجام لیزر تا حد زیادی موفقیت درمان را برآورده کرده و بیمار را در پیشگیری از بروز عوارض و خطر های پوستی یاری می کند . لازم است داوطلبان و مراجعین عزیز پیش از اقدام به درمان لیزر موهای زائد اطلاعاتی را در خصوص این روش و اقدامات پیش از آن در نظر بگیرند و به درستی رعایت کنند علاوه بر این در جلسات مشاوره با پزشک در کلینیک زیبایی می توان توصیه های او را پذیرفته و در موعد مقرر برای انجام درمان لیزری به مرکز مراجعه نمایید . در ادامه کلینیک زیبایی مروارید اهواز برخی از اقدامات مهم قبل از انجام لیزر را معرفی می کنند :

اقدامات مهم قبل از انجام لیزر

اصلاح موهای زائد

توصیه می شود سه هفته قبل از مراجعه به کلینیک ، موهای زائد را با ژیلت یا تیغ پاکسازی کنید و به هیچ عنوان آنها را از ریشه خارج ننمایید بنابراین استفاده از روش هایی چون اپیلاسیون ، وکس ، بند انداختن و استفاده از اپیل لیدی تا سه هفته قبل از درمان لیزری ممنوع است . زیرا لازم است ریشه مو به رشد ، تکامل و اندازه کافی برسد تا با لیزر به کل منهدم شود . به این ترتیب برای اثربخشی روش لیزر موهای زائد تارهای مویی زائد را در دوره پیش از لیزر و طی ماه های درمان شیو کنید .

برنزه کردن ممنوع

حدود یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زائد از انجام روش های برنزه کردن پوست خودداری نمایید . تکنیک هایی چون آفتاب گرفتن ، سولاریوم و . . . که پوست را ضعیف و حساس می کنند در دوره لیزر موهای زائد اصلا توصیه نشده و ممکن است با تابش اشعه های دستگاه بر روی پوست حساسیت و ناراحتی سطحی برای بیمار ایجاد گردد البته علاوه بر حساسیت مشکلات ساختاری دیگری با تلفیق برنزگی و لیزر پدید می آید که منشا آن ضعف لایه های پوستی است . بنا براین یکی از اقدامات مهم قبل از انجام لیزر اینست که اگر آفتاب گرفته اید یا به سولاریوم رفته اید باید برای بهره مندی از درمان لیزر یک ماه صبر کنید تا اثرات این اقدامات از روی پوست محو شود .

روز مراجعه به کلینیک

در روز مراجعه به کلینیک عینک مخصوصی به شما داده می شود تا اشعه لیزر به چشم آسیبی نرساند عینک را به درستی بر روی چشم ها فیکس کنید و در تمام مراحل درمان با اپراتور یا پزشک همکاری داشته باشید .

در خصوص طول موهای مورد نظر توصیه می شود تارهای مویی زائد به اندازه یک میلیمتر باشند تا تابش اشعه به ناحیه درستی اعمال شود .

برخی از خدمات کلینیک زیبایی مروارید اهواز :

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

هجده − 13 =