سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک

جراحی زیبایی پلک 

در جراحی پلک با ایجاد کردن برش در نواحی خاصی از پلک عضلات برداشته می شود سپس پوست را بخیه می زنند .
جراحی پلک )بلفاروپلاستی( را هم برای  پلک بالا و هم پلک پایین می توان به کار برد .
در برخی از موارد نیاز است همزمان با عمل پلک عمل بالا بردن پلک را هم انجام داد .این دو عمل را می توان به شکل همزمان انجام داد .

افرادی که در اهواز زندگی می کنند و مایلند تا جراحی زیبایی پلک انجام دهند، می توانند به کلینیک زیبایی مروارید مراجعه نمایند. برای دریافت مشاوره و وقت جراحی زیبایی پلک با شماره ۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲- تماس حاص فرمایید. همچنین می توانید ما را با کانال تلگرام  و  اینستاگرام  دنبال نمایید.

پس از انجام جراحی پلک به  شکل مختصری تورم و کبودی وجود دارد که با گذشت زمان این کبودی برطرف می شود .
در جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا  با انجام یک برش در نواحی چین بالا پوست اضافی و چربی اضافی را برمی دارند ، از نکات مثبت انجام جراحی پلک  جوانسازی صورت  می باشد زیرا چشم ها در زیبایی و جوانی صورت نقش به سزایی دارند .

اقدامات قبل از جراحی پلک

اقدامات قبل از جراحی پلک

جراحی پلک می تواند شامل انواع مختلفی از جراحی های زیبایی و درمانی باشد. اما می توان گفت تقریبا اقدامات قبل از انواع جراحی های پلک مشابه است، لذا متخصصان کلینیک مروارید توصیه می کنند قبل از انجام جراحی پلک اقدامات زیر را در نظر داشته باشید:

•  حداقل دو هفته قبل از عمل، از مصرف نوشیدنی های الکلی خودداری نمایید.

•  حداقل دو هفته قبل از انجام جراحی از مصرف دخانیات و سیگار خودداری شود، مصرف سیگار باعث طولانی شدن دوران نقاهت عمل خواهد شد.

•  توصیه می شود شب قبل یا صبح روز عمل استحمام کنید.

•  روز عمل از هیچ گونه مواد آرایشی روی چشمانتان استفاده نکنید، دقت شود که منظور از عدم استفاده از لوازم آرایش، حتی آرایش باقیمانده از شب قبل می باشد. لذا توصیه می شود که قبل از حضور در بیمارستان هر گونه مواد آرایشی را به خوبی از چشمان خود پاک نمایید.

•  در صورتی که قبلا هر گونه جراحی پلک انجام داده اید، موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

•  حداقل یک هفته قبل از انجام عمل از مصرف داروهای رقیق کننده خون مثل آسپرین خودداری نمایید.

•  حداقل چند روز قبل از انجام عمل از مصرف داروهایی مثل بروفن و دیکلوفناک خودداری نمایید.

•  توصیه می شود جهت ملاحظه تفاوت قبل و بعد از عمل، چند عکس از ابعاد مختلف و با دوربین با کیفیت از پلک هایتان بگیرید تا بعد از عمل به راحتی بتوانید تفاوت را احساس نمایید.

•  توصیه می شود که عمل را به خوبی بشناسید و از پزشک خود بخواهید که آن را بصورت دقیق برایتان توضیح دهد، چرا که نداشتن اطلاع و آگاهی کافی ممکن است باعث شود بیمار تصورات نادرستی از عمل در ذهن خود داشته باشد و در نتیجه باعث نارضایتی بیمار از نتیجه عمل شود. در کل توصیه می شود هر گونه سوالی در ذهنتان پیش آمد را از پزشکتان و متخصصان کلینیک مروارید بپرسید تا از نوع عمل و نتیجه ی آن اطلاع کافی حاصل نمایید.

جراحی زیبایی پلک

معاینات قبل از جراحی پلک بالا 

 افرادی که برای جراحی زیبایی پلک اقدام می نمایند، در وهله اول تحت بررسی های لازم قبل از جراحی قرار می گیرند. در کلینیک زیبایی مروارید، افراد زیر نظر متخصصان جراحی زیبایی پلک مورد بررسی قرار می گیرند. در این بررسی، تمامی زوایای چشم، ابرو ، استخوان چشم و جای ابرو مورد بررسی قرار می گیرد. این بررسی ها نتیجه جراحی را نشان می دهد.

برخی از افرادی که برای جراحی زیبایی پلک اقدام می کنند، دچار افتادگی پلک نبوده و افتادگی ابرو در این افراد سبب می شود تا افتادگی پلک به نظر بیاید. برای رسیدن به این نتیجه، ابرو ها توسط جراح، بالا کشیده می شود تا بررسی شود تا پلک ها نیاز به جراحی دارد یا خیر.

همچنین در این بررسی ها، باید استخوان ابرو و دور چشم بررسی شود تا بتوان از این بررسی ها برای میزان جراحی و نحوه جراحی تصمیم گرفته شود.

لازم به ذکر است که ابرو در خانم ها به دلیل زیبایی مقداری بالاتر از استخوان زیر ابرو قرار دارد. پس باید جراح زیبایی پلک در کلینیک مروارید، در حین معاینه این نکته را مد نظر داشته باشد. در افرادی که افتادگی ابرو سبب شده تا افتادگی پلک اتفاق بیوفتد، می توانند از روش های جوانسازی صورت و لیفت ابرو استفاده نمایند. در صورتی که با کشیدن ابرو ها همچنان فرد با به افتادگی پلک دچار است باید جراحی زیبایی پلک انجام دهد.

افرادی که بعد از معاینه متخصصان کلینیک زیبایی مروارید، افتادگی پلک بالایی شان، تایید شده است، می توانند با انجام جراحی زیبایی پلک به راحتی این عارضه را درمان نمایند. زیرا برخی از افراد به دلیل داشتن افتادگی شدید پلک، در هنگام دیدن با مشکل رو به رو می شوند و باید جراحی زیبایی پلک را انجام دهند.

برخی از افراد در هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی مروارید، این سوال را دارند که آیا ممکن است که فقط یک پلک افتادگی داشته باشد؟  در پاسخ به این گروه از افراد باید گفت بله. زیرا ممکن است یکی از پلک ها فقط دچار افتادگی شده و یا یکی از پلک ها از پلک دیگر افتادگی بیشتری دارد. پس اصلا جای نگرانی ندارد.

جراح زیبایی پلک باید در حین بررسی های خود این نکته را مد نظر داشته باشد که برخی از خانم ها برای افزایش و یا بالا بردن ابروی خود تاتو کرده و یا از لوازم آرایش استفاده می کنند، پس قبل از انجام این معاینه حتما ارایش ها کاملا پاک گردد و به تاتو ابرو فرد توجه گردد.

معاینات قبل از جراحی پلک پایین 

همانطور که برای انجام جراحی پلک بالا نیاز به بررسی و معاینه می باشد، برای انجام جراحی پلک پایین نیز باید معاینات مخصوص انجام شود.

در حین بررسی های مورد نیاز برای انجام جراحی زیبای پلک پایین، پلک بالا، گونه و اعضای زیر چشم بررسی می شود. همچنین از فرد خواسته می  شود تا در حین معاینه با تغییر زوایای چشم موقعیت پلک را بررسی کرد. در هنگام انجام جراحی زیبایی پلک، میزان افتادگی و شلی پوست بررسی می شود.

منبع:https://www.altibbi.com

بر خی از خدمات کلینیک مروارید
لاغری با لیپوماتیک
جوانسازی صورت
  کاشت مو
لیزر موهای زائد

راه های تماس با کلینیک
ایران – اهواز
منطقه زیتون کارمندی – فلکه چیتا – نبش خیابان فردوس
۰۶۱۳۴۴۴۹۲۸۲-۳

کانال تلگرام 

اینستاگرام 

اطلاعات نویسنده

morvarid

هیچ نظری وجود ندارد

ارسال دیدگاه

3 × یک =